игра бесплатно покер на Winamax

PartyPoker не се има најдобри пати во текот на изминатите неколку месеци.Прво тие го зеде врз себеси да се регистрирате италијански голман кој е речиси како во старите Папата, Gianluigi Buffon, да се промовира својот бренд во Италија.После тоа беше објавено дека нивните приходи имаше падна надвор од нешто помеѓу 11% и 13% во квартал две од 2010 година игра бесплатно покер на winamax. Во меѓувреме на Полковникот му се стави на неговиот хит-листа за се пие во внатрешноста на една од неговите Кентаки врз основа ресторани.Сето ова доаѓа пред големиот најава – нивната матична компанија, PartyGaming е врзуваат со Bwin ќе значи создавање на нов името на компанијата – избрани во анкетата на компанијата на директори да се биде Pwin.Не толку на една страна повеќе на СТР СЕДИШТЕТО.Што се PartyPoker направи за да се обиде и да се излезе од оваа дупка тогаш?Се качил на еден момци колена до Ibiza?Нема.Екстремни спортски празник во Шкотскиот висорамнини?Обидете се повторно.Во ред, ќе ти кажам.Тие го започна Двојно Задржете-Em покер во нивниот веб-сајт, што значи дека ќе добиете започнете рака со три картички наместо вообичаените две.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre игра покер машина за слободни.