точка Relais Geant казино Pontarlier

NetEnt, водечки обезбедувач на дигитални казино решенија, има потпишано договор со клиент игри оператор Хард Рок Hotel & Casino Атлантик Сити за регулирани онлајн казино пазарот во Њу Џерси (САД) точка relais geant казино pontarlier. NetEnt Америка ДОО продолжува да го зајакне своето присуство во регулирани онлајн казино пазарот во Њу Џерси и има потпишано договор со клиент Хард Рок Hotel & Casino Атлантик Сити, за дистрибуција на онлајн игри.Хард Рок Меѓународни работи еден од најголемите глобални угостителство бизниси со казина, хотели и ресторани, и наскоро ќе понуди онлајн казино игри заедно со нивната нова земја-врз основа казино во Њу Џерси. Kresimir Spajic, SVP Онлајн Игри на среќа, во Хард Рок Меѓународните коментари: "Ние сме среќни да се здружат со NetEnt, познат по своите иновативни и напредни размислување игри решенија најблиската казино во марсеј франција.
NetEnt пазарот-водечки игра наслови и дигитални казино експертиза ќе ни помогне да се вози онлајн казино раст со нашите исконски Хард Рок бренд." "Јас сум возбудени околу изгледите за да работи заедно со Хард Рок да им понудиме на нашите наградуваниот игри на нивните онлајн казино играчи во Њу Џерси.Хард Рок има силен глобален бренд и јас со нетрпение очекуваме да се поддржи од нив да расте своите нови онлајн казино бизнис", рече бјорн Krantz, Главен Комерцијален Директор на NetEnt.За дополнителни информации ве молиме контактирајте: Björn Krantz, Главен Комерцијален Директор, NetEnt Телефон: +350 560 040 64 [email protected] Ролан Glasfors, Односи со Инвеститорите, NetEnt Телефон: +46 760 024 863 [email protected] За NetEnt NetEnt Americas LLC е НИ подружница на NetEnt AB (publ), водечки дигитална забава компанија, обезбедување на премиум игри решенија за најуспешните онлајн казино оператори.Од своето основање во 1996 година, NetEnt е вистински пионер во возење на пазарот со возбудливи игри напојува со врвни платформа најблиската казино во железна планина. NetEnt се посветени на помагање на клиентите да останете пред конкуренцијата, е на листата на NASDAQ Стокхолм (НЕТО–Б) и вработува 1.000 луѓе во Малта, Стокхолм, Киев, Краков, Гетеборг, Гибралтар и Нови Jersey.www.netent.com За Хард Рок Со простор во 75 земји, вклучувајќи 181 кафулиња, 25 хотели и 11 казина, Хард Рок International (HRI) е еден од најпознатите глобално признати компании.Почнувајќи со Ерик Клептон гитара, Хард Рок го поседува светот е најголемата збирка на музика сувенири, која се прикажува на локации од целиот свет.Хард Рок е исто така познат по својата колекционерски мода и музика поврзани со стока, Хард Рок настап во Живо места и наградуван веб-сајт најблиската казино во ла палма. HRI е сопственик на глобална трговска марка за сите Хард Рок брендови.Компанијата е сопственик, работи и франшизи Кафулиња во исконски градови, вклучувајќи Лондон, Њујорк, Сан Франциско, Сиднеј и Дубаи uber црна слот за продажба. HRI, исто така, поседува, лиценци и/или управува хотел/казино својства во светот.Дестинации ги вклучуваат компанијата две најуспешните Хотел и Казино својства во Тампа и Холивуд, FL., и двете се во сопственост и управувани од страна на HRI матична компанија На Seminole Племето на Флорида, како и други возбудливи локации вклучувајќи Бали, Cancun, Ibiza, Лас Вегас, и Сан Диего.Претстојните нова Хард Рок Кафе локации вклучуваат Санкт Петербург, Fortaleza, Казабланка и Chengdu.Нова Хард Рок хотелот, казино или хотел-казино проекти вклучуваат Атланта, Атлантик Сити, Берлин, Будимпешта, Лондон, Лос Cabos, Малдиви, Њујорк, Отава, Dalian и Haikou во Кина.За повеќе информации на Хард Рок Меѓународни, посета на www.hardrock.com uber јаде слотови за продажба. Get најновите коцкање вести од Калвин Ayre uab олимписки казино група baltija rekvizitai.