слот машини за продажба гроздобер

Назад за третата година, Јапонија Игри Конгресот ќе се врати во Токио од 10 Мај -11 да биде домаќин на еден од најголемите настани во Азија, фокусирајќи се на коцкање пазарот.Настанот е дизајниран да специјално место сврти вниманието на интегриран одморалиште индустрија, цртање присуство на локално ниво, како и од клучните меѓународни пазари, вклучувајќи Лас Вегас, Макао и Сингапур.Лоренс Хо, Претседател и извршен ДИРЕКТОР на Melco Летувалишта и Забава, има рече: "Со Јапонски IRs приближува како инвестиција реалноста, таму никогаш не е повеќе возбудливо време да учествуваат во Јапонија Игри Конгрес.Ние сме многу среќни да се вратите на овој значаен форум и продлабочување на нашиот дијалог со локални бизнис партнери и индустријата во целина, и со нив, пионерски иднината на забава во Јапонија."Домаќин на Конрад Токио, Јапонија Игри на Конгресот присуствуваат копче Јапонски власти, вклучувајќи и претставници од централната власт, како и многу повеќе.Претходната присуство вклучени клучните членови на Јапонија Водечките Демократска Партија (лдп не), како и претставници од Hokkaido, Осака, Wakayama, Nagasaki како и традиционално не-гејминг компании, вклучувајќи; Hakkasan, ЈП Морган, КПМГ Јапонија, Голдман Сакс Токио, Министерството за Економија и Финансии, само за да именува неколку.Застапник на JgC 2018, Том Nieman, ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ на Маркетинг, JCM Глобалната рече: "Јапонија Парични Машина е воодушевен да добредојдовте JgC на нашата земја.За неколку децении, JCM е чест да се создаде светот е сигурно повеќето игри трансакција опрема, и ние сме возбудени од страна на позитивни економски потенцијал игри може да доведе до Јапонија.Ние го поздравуваме JgC 2018, и види како идеална можност за водечките компании за да се поврзете со нашиот домашен пазар да се создаде некои од најдобрите светски интегрирани установи".Домаќин и да ја стартувате од Акција Игри, настанот се гледа во голем број на теми, кои се движат од МО регулатива, записи поврзани со проблемот коцкање, не-игри за забава удобности, бизнис партнери за набавки и тешки се фокусира на поставување на реални очекувања за влијанието на IR индустрија на локалните заедници слот машини за продажба гроздобер. Rory Credland на Акција Игри се вели: "Ние сме возбудени да се донесе на Јапонија Игри Конгрес назад за третата година работи.Успехот на последните два настани, придружени со неодамнешните избори надградби во Јапонија, покажуваат дека настанот продолжува да се вози тешки интерес од учесниците во земјата и во Јапонија и во странство во рамките на индустријата за игри.Ние со нетрпение очекуваме да на конференцијата полни со вредни дискусии од двете индустрија и владини лидери, како Јапонија гледа напред кон иднината на МО за развој и забава во земјата." слот машини за продажба користи.