најблиску казино да Spartanburg Sc

Hakkasan Група, која работи 17 бар и ноќен клуб места во Лас Вегас, ја разгледа прифаќањето на cryptocurrencies среде VIP корисниците прашања, извршен ДИРЕКТОР Ник McCabe рече најблиску казино да spartanburg sc. "Се чини дека некои сериозен интерес во рамките на туристичката индустрија." Легендите Соба, на off-Лента господа клубот, започна со почетна монета нуди минатата година и ги прифаќа повеќето големи дигитални валути.Петар Klamka, консултант за клубот, рече многу казино и клуб директори биле прашалник за тоа како својата програма работи banque казино fr документи преку интернет.

"Ние веќе се прифатени неколку договори и се во моментов развивање на бизнис планови за она што ќе биде cryptocurrency места" во Лас Вегас и во Калифорнија, рече тој banque казино fr espace клиентот за пристап. "Јас излегувам на мојот начин понекогаш за поддршка на место дека ги прифаќа крипто," рече Џон Вилијамс, 36, а Лас Вегас-врз основа на bitcoin трговец и инвеститор banque казино filiale де quelle banque. Klamka рече тој работи со Лента ноќен клуб (која тој не би име) да се создаде ВИП салон дека ќе има крипто-врз основа на членство и ќе го прифати дигитални валути.Тој очекува договорот да биде финализиран овој месец tesco божиќ слотови виртуелна на листа на чекање. Klamka рече тој има резервира околу 50 соби за посетители од почетокот на годината.Клубот сега е во потрага да се здружи со други компании во Лас Вегас дека сакате да ја допрете неговата bitcoin-опседнат машките клиенти.Тоа е работа со Сон Егзотика да се плати за Lamborghini имот со bitcoin tesco кликни и собира слободни слотови. McCabe, рече тој, не брзаат да се спроведат такви трансакции.Тој сака да се чека за да бидете сигурни дека порастот на интересот не е фиаско.