преземете џекпот град казино стан

На наградуваниот софтвер провајдер Betsoft Игри најави бренд-нови онлајн слот игра со наслов Чудовиште Поп, кој cascading репортажите на 5×5 мрежа.Играта може да се прошири како што се вртат на 13×13 мрежа, кој кластер исплати на колку што 1921x влог.На брза игра нуди квалитет карактеристики како Чудовиште Cloner симбол како и Огнени Сфери и Чудовиште Бес.Детали на Чудовиште менито што се: Load Чудовиште Поп на вашиот компјутер или мобилен уред, и ќе се најдете во внатрешноста на таинствениот гледа шумата со карпи кои имаат магичен симболи.Многу чудовишта се на ленти, секоја интерактивни како што се вртат на ленти.Една посебна карактеристика на оваа игра е Чудовиште Cloner Симбол.Секој пат кога овој симбол се појавува, ќе се прошири мрежата со клонирање симболи вертикално, хоризонтално или во двете насоки.Целиот ред или колона ќе се удвои.Диви Oracle Око, исто така ќе го внесете мрежа, обезбедување дури и повеќе можности да се победи.Мрежа на иновативни отпуст продолжи да се проширува, како и повеќе Cloner симболите се појавуваат.Огнени Сфера Екстра Врти може да се заработи од огнени топки кои се појавуваат на ленти.Три огнени сфери ќе обезбеди седум дополнителни врти плус еден дополнителен спин за секој од сфери.За време на екстра врти во круг, како се повеќе и повеќе огнени сфери се појави на ленти, ќе заработите дури и повеќе да се врти во онлајн слот игра.Според Betsoft.. преземете џекпот град казино стан.

Маркетинг Директор Annamaria Anastasi коментира за новата игра од која се наведува: "Ние се познати за голема storyboards и за вистински cinematic квалитет.Чудовиште менито што се зајакнува оваа репутација.Таа, исто така обезбедува иновативни земе на кластер плаќа слот за игри, нудејќи играчи возбуда и голема победа потенцијал.Играчот одговор е фантастичен досега и ние очекуваме Чудовиште Поп да биде долгорочно хит." Опремен во Intertops Покер: Betsoft игри како Чудовиште менито што се често вклучени во Intertops Покер за време на специјална промоција недели.Претходно оваа година, игри Gemmed и Faerie Магии понудени играчи екстра врти по донесување на мал депозит.Онлајн казино често ја нагласува нови игри со Betsoft така играчи може да се обидете игри со екстра врти пред депонирањето.Даде Чудовиште Поп обидете денес, заедно со многу други популарни наслови од Betsoft Игри.Брендот постојано нуди нови содржини на редовна основа, па играчите секогаш има нешто ново и возбудливо да се откријат. преземете ion казино versi андроид.