како да се добие повеќе поддршка слотови Dokkan битка

Канадскиот оператор FansUnite има стекнато esports обложување снабдувач Askott Забава, во обид да се создаде еден од водечките игри компании во земјата.Ванкувер-базирани оператор, која работи на FansUnite Sportsbook во велика БРИТАНИЈА пазарот, ќе се стекнат со сите на најдобро хартии од вредност на Askott, исто така, Ванкувер-базирани, во три-начин трансакција, која, исто така, вклучува инвеститор Победа Плоштадот Технологии (VST).На настан ќе видите компании продолжи како една корпорација, со фокус на спортско обложување, esports wagering и казино игри.Меѓу брендови, комбинираната компанија ќе има четири живо B2C платформи, кои имаат генерирана повеќе од CD$350m (US$250m) во wagers, со повеќе од 300.000 регистрирани играчи.Го прошири бизнисот, исто така, вклучува четири изврши Б2Б договори, од кои две се во моментов во живо, додека две esports-тематските казина, игри на почетокот ќе биде пуштен на слобода, со повеќе игри во развој.На спојување, предмет на акционер одобрување (се очекува да биде завршен во Q3 2020 година), ќе се види Askott извршен ДИРЕКТОР Скот Бартон стане извршен ДИРЕКТОР на FansUnite, со тековната FansUnite извршен ДИРЕКТОР на Дариј Eghdami преземањето на улогата на претседател како да се добие повеќе поддршка слотови dokkan битка.

Eghdami рече: "Како онлајн игри на пазарот продолжува да расте, настан со Askott е значителен чекор и се преобразува ни во една од Канада премиер онлајн игри компании." како да добиете повеќе повика слотови terraria.