бесплатни мега џокер слот машина 777

Стекнување на Go-Одете Казино проширува компанијата портфолио на Мобилни и социјални казино коцкање оператор Gamzio Мобилен, Inc.има стекнато на Facebook социјалната казино стан оди-Оди Казино, како дел од нејзината стратегија за агресивно расте преку стекнувања и органски играч на стекнување.Движење-Одете казино стан во моментов е во redevelopment од Gamzio да се обрати последниве падови предизвикани од недостиг на надградби и технологија, иновации, но во минатото стан е исклучително популарна, amassing над 361,000 играч преземања бесплатни мега џокер слот машина 777. Gamzio е сега се работи на надградба на функции, инсталирање надградби и подобрувања на игра, и имплементирање докажано оптимизација рамки од неговите други успешни игри.Нова и подобрена Gamzio оди-Оди Казино ќе се одвива во текот на следните 45 дена она што ви треба за дијамантски казино heist. Gamzio извршен ДИРЕКТОР, Џејсон Deiboldt, рече дека оваа недела: "Gamzio е многу среќен за проширување на Facebook платно која се служи во текот на 375 милиони играчи месечно.Ние планираме да се целосно да се ревидира и повторно да започне, оди-Оди Казино со сосема нов неверојатен играч искуство на Facebook." Со Facebook е "total плаќање и други такси" приходи (што е направен во голема мера на играта приходи), вкупна $237 милиони евра за 2014Q1, стекнување на Go-Одете Казино обезбедува Gamzio со можност да се опфатат во овој голем фонд на играчи и нови приходи, Deiboldt додаде.Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa Повеќе вести тука.Човекот со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година што ви е потребно за казино heist. Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] она што ви треба за покер ноќ.