жена негираше џекпот во казино

Affilka од SoftSwiss е среќен да го објави официјалниот почеток на брендот свој веб-сајт.Веб-сајтот започне доаѓа во рака со Affilka доаѓаат блиску до партнерство со повеќе од 100 различни проекти, со многу нови доаѓаат подоцна ова лето.Доаѓа од неговиот родител бренд, SoftSwiss, Affilka тим може да се пофали вештачења на 10+ години во iGaming индустрија.На филијалата на управување решение некогаш беше дел од SoftSwiss Онлајн Казино Платформа, но, сепак, во 2018 тоа прерасна во самостојна производ.Во филијалата маркетинг решение официјално почна да функционира под Affilka бренд име во ноември 2020 година жена негираше џекпот во казино.

Со текот на само неколку години од работењето во iGaming, Affilka има ова предизвика разноврсна клиентот портфолио, обезбедување на своите услуги за речиси 100 клиенти.Решение прерасна над тоа да се биде само уште еден филијалата маркетинг алатка, во производ кој обезбедува вредност за своите клиенти жена негираше слот машина добивки. Affilka од SoftSwiss овозможува iGaming оператори да се воспостават ефикасни и доверливи односи со нивниот партнер партнери, се здобијат со нови играчи, и расте приходи она што е излез временски слот (time slot. Affilka е многу флексибилен и customisable, обезбедување на широк спектар на функции, вклучувајќи изградена-во обработка на уплатата, како и флексибилна комисија constructor (CPA, RevShare, Хибрид).Комисијата планови, исто така може да биде прилагодено прилагодени со користење на голем број на квалификациите и параметри за да дефинирате награда услови.Платформата, исто така, е многу горд на својот широк спектар на S2S postbacks, кои овозможуваат следење на податоците на повеќе видови на настани вклучувајќи ги и играч регистрација, прв депозит, било депозит, играчот квалификација, пре-квалификација и дисквалификација, како и нето игри приходи.Анастасија Borovaya, Affilka Производ Сопственик на SoftSwiss, коментираше: "Ние сме на облак девет да се најавува лансирањето на нашата сопствена веб-страница за Affilka!" "Новата веб страница ќе содржи се што треба да знаете за нашите иновативен производ плус служи како центар за стручни материјали на филијалата маркетинг и iGaming индустрија во целина.Посетете ја нашата нова веб страница и да се доживее сега се за себе!" она што е за исплата 00 во рулет.