казино пица Cloquet Mn мени

Повеќе наградуван онлајн казино 32Red е да излезете на регулирани италијанскиот пазар, со 32Red.тоа затворање на 30-ти ноември на крајот на овој месец.Сопствениците Kindred Група кои се стекнале 32Red во 2017 за финансиска разгледување на г 175m, имаат наместо да одлучи да се концентрира на своите Unibet бренд во Италија.Известување на 32red.тоа веб-сајт превод од италијански на македонски вели: "жал ни е да ве информираме дека почнувајќи од ноември 30 32Red повеќе нема да биде оперативна.Тоа беше тежок избор да се направи.Се надеваме дека, сепак, дека овие години поминати заедно се фантастични за вас, како тие се за нас." "Ние силно препорачуваме дека ќе се повлечат средства од игри на вашиот профил, 29 ноември, како потоа вие веќе не ќе биде во состојба да пристапите на казино.Ноември 22 ќе биде последниот ден на кој може да се бара јадење на денот." "Гледајќи кон иднината, ние препорачуваме Unibet.тоа, нашата сестра бренд, кој ќе гарантира 32Red.тоа играчите на топло добредојде тие заслужуваат.На Unibet.тоа, лидер во италијанскиот пазар, ќе најдете голем број на слотови, маса игри, во Живо Казино, облози и многу повеќе." "Плус, наскоро ќе го најдете вашиот омилен Microgaming игри.За било какви прашања или појаснувања ве молиме јавете се во нашата Служба за корисници." 32Red е што работат во Италија, бидејќи 2012 и по објавувањето на нивните планирани започне во земјава, поранешниот Главен Извршен Директор Ед Опрема во времето наведено: "Иако ќе продолжиме да се фокусираме на нашите основни пазарот на велика БРИТАНИЈА, ние со нетрпение очекуваме да се користат надвор италијански лиценца за проширување на профилот на брендот и да расте бизнис во друг регулиран пазар." Симон Рајт е и играч и набљудувач на онлајн казино индустрија за над 15 години.Неговото познавање на онлајн казино индустријата – за да ја вклучите спортски е масовна.Не многу луѓе имаат искуство или неговото знаење за онлајн коцкање.Неговото поклонување на фудбалот е исто така забележано.Тој има насликано неговата куќа сина (Chelsea) и иритира неговите соседи со локалните фудбалски песни на играта дена. казино пица cloquet mn мени.