казино Reopening во заливот област

Во понеделник соопштение, водечки онлајн казино игри развивање на платформата, Прагматични Игра, го изразија своето воодушевување откако неодамна влезе во содржината се занимаваат со онлајн игри оператор ComeOn!Според официјалното соопштение од Прагматични Игра.. казино reopening во заливот област.

На заемно корисни партнерството ќе им овозможи на Малта-врз основа на операторот на играчи за пристап до нивните комплетно портфолио на наградуваниот игра наслови, вклучувајќи ги и последните изданија на Да Винчи Богатство, Пекинг Среќа и Мадам Судбина, како и врвни изведувачи Волкот Злато и Голема Носорог.Компанијата извршување речеме: Главен Commerical Службеник за Прагматични Игра, Мелиса Summerfield рече.. казино reopening во сан диего. "Нашите комерцијални се постигне е да продолжите да си одат од силата на сила, и ние сме горди да се донесе нашите наслови за да ComeOn!'s клиенти за прв пат казино reopening датум во онтарио.
"Тие биле задоволство да се работи со, и ние со нетрпение очекуваме взаемно корисни односи со еден од iGaming е основно оператори." Исто така, коментирање на новото партнерство, Главниот Извршен Директор за ComeOn!, Lahcene Merzoug рече.. правопис слотови dnd 5e друид. "Прагматичен Играат игри издвоите, изграден на цврсто дизајниран математика модели и пристап кон дизајн кој служи добро заоблени играчкото искуство правопис слотови друид ниво 3. "Ние секогаш гледам да се донесе нашите играчи на најновите и најголема iGaming содржина, и интегрирање на Прагматично Игра е наслови е голем чекор во нашата цел да се испорача на неспоредливи онлајн казино искуство." Период на брз раст: свеж договор е продолжување на периодот на брз раст за Прагматични Игра, откако во партнерство со домаќинот на водечките оператори низ регулирани пазари, вклучувајќи Estoril Сол Дигитални, Casumo, CasinoPortugal.pt, PokerStars, Казино и други.Игри развој студио стекнати Екстремни Живеат Игри, live дилер подружница на Австрија е Novomatic Група, на почетокот на оваа година.Влегување во живо игри вертикална и понатаму, ги подобрува компанијата расте портфолио на производот на scratchcards, бинго и видео слотови. правопис слотови темно души 3.