молња линк Slots казино Itunes

Allara го остави Paddy Power да ги преземе за дигитално управување одговорности во SNAI Со петнаесет години во онлајн игри на индустријата под појасот, и богатство од контакти, Алесандро Allara е добро квалификувани да ја главата горе онлајн коцкање поделба на италијански коцкање група SNAI во Рим, позиција тој го зема претходно овој месец по напуштањето на Paddy Power, каде што тој беше Direttore della comunicazione, Италија.Образувани на Università Cattolica del Sacro Cuore, Allara има широк управување со искуство во индустријата, има работено со Ladbrokes Италија, Небото Обложување, Gioco Digitale, Bwin Италија и Paddy Power.Во својата нова позиција тој ќе го предводи тимот на 37 луѓе за онлајн активност и 9 луѓе за обложување во водење на работење, со целосна добивка и загуба и стратешки одговорност.Онлајн Казино Вести Учтивост на Infopowa човек со планот тука во Casinomeister.Брајан Bailey е трчање Casinomeister од неговото лансирање во јуни 1998 година молња линк slots казино itunes.
Тој го гледал индустрија расте од неговите исконски фаза на она што е сега.На Meister има присуствуваа речиси 100 конференции во изминатите 20 години и да има или е говорник или панел модератор за најмалку 60 настани.Тој отсекогаш поборник на правдата и разумот и е познат како германски пиво, добра Магарешки, и [email protected] молња линк за бесплатно казино слотови.