казино булевар чарлс Moretti марсеј

Британските онлајн казино и sportsbetting решенија иноватор SBTech најави потпишување на 'место' тоа дека го видел тоа партнер со Danske Spil A/S со цел да им помогне на данската национална лотарија оператор започне новата виртуелна нудење на Youbet.dk.Лиценцирана од страна на Коцкање Комисија во Обединетото Кралство, SBTech опишан новиот онлајн казино и sportsbetting домен како "најдобар-на-раса казино центар" што на крајот ќе ги понуди во износ поголем од 1.000 игри заедно со голем број на 'живо казино производи' развиена од страна на studios од целиот свет казино булевар чарлс moretti марсеј.
SBTech изјави дека Youbet.dk е искористување на својата sportsbook моторот да понуди 'сигурен настанот и во-игра обложување', како и бројни видови на сопственички wagers и уникатни карактеристики како што се Add2Bet, Пулсот и Акција Обложување.Фирмата изјави дека новиот домен за играчи во регулирани пазари е исто така вработуваат своите Chameleon360 онлајн казино платформа со плетеницата на анализа, регулаторни извештаи, анти-перење пари, плаќања и функции за управување со.Ричард Картер, Главен Извршен Директор за SBTech, го опиша партнерството со Danske Spil A/S како "уште еден голем чекор" за неговата фирма како тоа напори за да се зацврсти својата позиција како "водечки провајдер на целосно управувани платформа решенија и услуги за државните лотарии и големите оператори во регулирани пазари во светот' онлајн казино freispiele ohne einzahlung echtgeld. "Јас со нетрпение очекуваме да работат тесно со Danske Spil A/S и за градење на успех на овој возбудлив нов бренд," читање вторник изјава од Картер.За неговиот дел, Нилс Ерик Folmann (на сликата), Главен Извршен Директор за Danske Spil A/S, детални дека SBTech покажал 'длабоко разбирање на нашите потреби' во текот на барање за предлог процес и ги исполни своите потреби "за партнер кој ќе се вози на успехот на нашиот нов бренд преку соработка и ко-креација' онлајн казино freispiele ohne einzahlung 2021. "На sportsbook и казино платформа изгледа добро, како што не патоказ за нови карактеристики," читај изјавата од Folmann онлајн казино freispiele ohne anmeldung. "Ние сме сега преземањето на следниот чекор кон побрз развој со додавање на нов бренд на нашето портфолио, кое играчи кои бараат длабоко спортски и казино нуди." онлајн казино freispiele ohne einzahlung.