онлајн казино Freispiele Bei Registrierung

Habanero, на врвот слотови и маса игри на услуги, најави нов слот игра ослободување, во собата да се земе играчи на патување до античка Кина.Наслов Начини на Среќа, овој нов наслов е 576-начин на игра со уникатни симболи, како Кинески војници и нивните steeds како и статуи на змејови и убава цвет дрвја.Древните Кинески Тематските Игра: Начини на Среќата користи најновата игра механика на Habanero која вклучува посебна горниот дел кој е создаден од три случајно избрана симболи, кои ќе се обезбеди пет победи во ред кога се совпаѓа со првата и втората ленти.Кога играчите се најдат три коњ симболи на било кој од пет редови во рамките на играта, 10, 15 или 20 екстра врти ќе биде отклучен.За време на екстра врти, играчите ќе се најде на десно кон лево paylines ќе се осигура дека најмалку три симболи ќе бидат во игра, помагајќи да се создаде големи победи.Во соопштението.. онлајн казино freispiele bei registrierung. Habanero Раководител на одделот за Корпоративни Комуникации Тони Karapetrov коментира за новата игра од која се наведува: "Начини на Среќата immerses играчи во античка Кина благодарение на високата класа графика, теренот-совршен звук и одличен ретро математика модел.Играта дизајн нуди играчи шанса да слета големи награди како што се прикажани на начин да нивната среќа со помош на храбрите воини и митски ликови.својата " голема дополнување на нашето портфолио." Содржината се Занимава: објавувањето на новиот слот игра доаѓа само неколку недели откако беше соопштено дека Habanero е живеат со Betshop, глобален обложување и игри оператор онлајн казино freispiele ohne einzahlen. Habanero интегрирани неколку наслови меѓу земјата-базирани и онлајн бренд на организаторот, вклучувајќи популарната Нокаут Фудбал. плаќање портал за онлајн коцкањето.