она што е најдобри казино во луизијана

"Имаме направено значителен напредок унапредување Дин Интерактивни," Г-дин Maddox рече. На 5 ноември Дин Места објави нето загуба од $758.1 милиони евра во Q3, а 53.3% пад година на година.И покрај огромниот паѓа во приходите во своите две Macau одморалишта, позитивни движења се појавуваат на локалниот пазар она што е најдобри казино во луизијана.
Додека таа културна револуција имаше сосема поинаква цел во Макао почнал надолу по патот на закрепнување по COVID-19 дебакл и се чинеше дека се подготвени да се победи очекувања.Сепак, имало џебовите на епидемии на coronavirus во Кина, кои се сега се заканува дека обновување.Сега, со цел да се спречи градот од паѓање жртва повторно да главна исклучување, Обновување на Макао гејминг пазарот се движи многу бавно, и е резултат на едногодишната COVID-19 пандемија дека продолжува да трага по препород.Дури и како одреден напредок е направен во контролирање на coronav. "Ние сме, исто така, во дискусиите со потенцијалните партнери во врска со дополнителни пристап договори во други јурисдикции." Еден од најголемите казино и sportsbook оператори во САД, MGM Места Меѓународни, е на работ на завршување договор го гледа како игра-промени нови igt слот машини за продажба. Maddox пофали Дин Установи' напори во изминатите месеци, и покрај тешкотиите со група се среќаваат во текот на пандемија.Тие напори резултираа во подобрувања и напредок во секоја од Дин е својства.Лас Вегас хотели произведува половина од компанијата на вкупните приходи во Q3, и покрај се намалува, која заврши на 30 септември нови индискиот казино во сакраменто. High-end хотел и казино инвеститорот Дин Места пријавени вчера $758.1 милиони долари загуба во третиот квартал, во споредба со минатата година резултати.На 53.3% пад се должи, во најголем дел, до намалување на перформансите на компанијата е две места во Макао за време на пандемија.Дин Установи' третата четвртина од приходите падна 77.5% до $370.5 милиони евра, во споредба со $1.647 милијарди долари годишно-на година.Нето загуба од $758.1 милиони евра е значајно во споредба со нето загуба од $3.5 милиони евра во 2019 нови индискиот казино во јужна калифорнија.