топла вода нови казино Cathedral City

Uruguayan онлајн казино софтвер програмер, Патагонија Забава, најави потпишување на договор со кој е за да види што се интегрираат содржини од Цвета Игри во својот omni-канал iGaming платформа.Се справи опфаќа 50 видео слотови: Според официјалниот вторник печатот, Montevideo-со седиште на фирмата детални дека овој потег, наскоро ќе ја видиме нејзината платформа нудат некои 50 видео слотови од Цвета Игри на сите кои доаѓаат заврши со " роман на конфигурации и интерфејси на високо забавни теми и ликови.' Содржина со "иновативни теми': Патагонија објасни дека во моментов е изложена на оваа недела Глобалната Гејминг Expo (G2E) во Лас Вегас пред прогласување дека Isle of Man-врз основа на инвеститорот користи 'најновите технологии" со цел да се создаде заштитен мобилни и десктоп-пријателски натпревари понуда 'иновативни теми и уникатни карактеристики.' Играчот уживање да се подобри: Виктор Arias, Глобален Бизнис Менаџер за Развој за Патагонија, изјави дека во Подем Игри "секогаш се испорача одличен играч искуства' поради својата палета на 'стопанските и иновативни содржини' топла вода нови казино cathedral city. Arias' исказ се чита.. топла вода палм спрингс покер соба.

"Ние не можат да чекаат за да го додадете неговото место на платформа и да им даде на нашите клиенти дури и подобар избор на казино наслови." Игри за подобрување на глобални достигне': За неговите дел, Фредерик Niehusen, Главен Комерцијален Директор за Подем Игри, изјавил дека договорот е дел од неговата фирма е обид да се зголеми нејзината глобални дофат.' Niehusen изјавата се чита.. chumash казино висок лимит слотови. "Ние сме среќни да се здружат со силен играч како Патагонија Забава да се прошири понатаму во латино-Американските пазари и зголемување на играчот база на нашата глобална неговото портфолио." chumash казино сојузна id број.