Blackjack En Ligne Argent Reel Avis

Мани Pacquiao имаше една година да приватно чорба за навредувања дека тој бил однесен како боксер.Во неговото прво да се борат, бидејќи добивање исфрлен надвор ладно страна на Хуан Мануел Маркез, Pacquiao се покажа дека тој бил далеку од готово, emphatically расклопување Брендон Rios на својот пат до убедлив едногласна одлука победа во Макао.И покрај тоа што огромна омилен што доведува до борба, прашања за тоа дали неговото срце се уште беше во спортот беше водење приказната од таа кобна ноќ во Лас Вегас минатиот ноември.Неговиот ден работа како политичар во Филипини наизглед се направени најголемиот дел од своето време и внимание.Но што е поважно за бокс навивачите, прашања за тоа како тој би можел да се врати по таков брутален нокаут беше на секој ум, и за добра причина.Никој не беше искористена за да се види Pacquiao лежи motionless во рингот по одење во еден маѓепсан Маркез десната рака.Но, ниту една од тие работи беше важно неделата наутро во Макао.Секој видов Мани Pacquaio бевме сите се користи за.Тој не изгледа како што buzzsaw во неговата 2008-2010 врв, но тој се уште беше толку остар како капи, потпирајќи се на неговата немилосрдна брзина и супериорен бокс вештина за да континуирано stymie и победи до befuddled Rios.Со овој доминантен екранот, Pacquiao името уште еднаш да пука назад до бокс скала и шепоти на потенцијалните мега-борба против Флојд Mayweather Jr blackjack en ligne argent reel avis. е, исто така, стекнување на некои пареа.Сите сме си поминале низ ова весело-go-коло пред и ние не сме го држи нашиот здив дека борбата ќе дојде близу до добивање направени wrest точка казино отворање часа. Pacquiao, Roach, и Боб Arum рече дека сите добри работи кои се однесуваат на потенцијални дискусии со Флојд кампот, но тоа е навистина ништо ново.Ние ќе веруваат дека се борат ќе се случи кога двете борци потпише договор.До тогаш, сите ние сме само среќни да се види Мани Pacquiao назад во неговата доминираат најдобри.Флојд може да биде најдобар фунта-за-фунти борец во светот денес, но тој доби долг пат да одат на supplant Pacquiao како највозбудливите еден да го види.Добредојде назад, PacMan.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre wrest точка казино телефонски број.