Wrest точка казино ресторан менија

За BetVictor: BetVictor е една од Европа се водечки онлајн игри компании.Нејзиниот фокус е да им понуди на корисниците едноставен, интуитивен и лични обложување искуство.Дигитално податоци-led, BetVictor обезбедува во куќата технологии и развој на производот способности да им се овозможи на компанијата да се изгради успешни партнерства.Со клиенти во повеќе од 150 земји, со над 400 вработени, BetVictor е утврдена иноватор во индустријата за игри wrest точка казино ресторан менија. Respin има силна интелектуална сопственост портфолио, вклучувајќи игра патенти за Брза Игри™ (на имотот мобилни забава), и други волшебна концепти и брендови. BetVictor седиште во Гибралтар со технолошки центри во Лондон и во Будимпешта.За повеќе информации, следете BetVictor на Facebook, Твитер и Instagram.За да дознаете повеќе за BetVictor посетите на Скопје.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre како да се облекуваат за да одат во казино жена. Nektan е со седиште во Гибралтар, регулирани од страна на Гибралтар Лиценцирање Орган и велика БРИТАНИЈА Коцкање Комисија, како и во Ирскиот пазар и се чува за продажба и поддршка на корисниците на операции во неговите две основни географски цели, Европа и Северна Америка.Комерцијален се Развива технологија е развиен и одржуван од страна на талентирани и искусен тим на вработени од Nektan е Индиски канцеларија. Nektan саладин беше примен на ЦЕЛТА на пазарот на Лондонската Берза во ноември 2014 година. Nektan е полн крај-до-крај технологија платформа, се Развива, поедноставува и го поддржува пат на мобилни и десктоп игри приходи, управувањето со целосна клиент искуство и back-office операции, дозволувајќи им на комерцијални партнери, да се фокусираат на маркетинг на производ на своите потрошувачи како да се облекуваат за казино. About Nektan: Nektan е меѓународен B2B и бела етикета игри на среќа софтвер и услуги, кои работат во регулирано, интерактивни вистински пари игри (RMG) простор, доставување на оригиналните и иновативни решенија за комерцијални организации кои имаат воспоставено онлајн публика како да се облекуваат за да одат во казино. Nektan има интегрирано својата B2B E-Лајт казино платформа во BetVictor е казино нуди.Ова е прв договор од ваков вид за Nektan.Потпишувањето на партнерството со глобално утврдени игри бизнис е историска победа за Nektan е повисока маржа Б2Б бизнис и обезбедува дополнителна динамика на Компанијата раст.Преку Nektan е партнерство со Малта-базирани игри на компанијата, Tyche Дигитални Малта Limited ("Tyche"), договорот ќе видите BetVictor земе E-Лајт платформа е казино содржина и се дистрибуираат низ три клучни казино брендови давање Nektan пристап до BetVictor е да се развијат клиент база.Интеграција значително се проширува BetVictor е казино нуди, со E-Лајт платформа дава директен пристап до HTML5-развиена слотови и маса игри од повеќе од 24 од индустријата водечките игри и содржината на програмерите.Гери Шо, Привремената Главен Извршен Директор на Nektan, рече: "Оваа возбудлива партнерство со BetVictor покажува како Nektan е привлекување на големи и воспоставени бизниси да го користите нашата технологија за подобрување на нивниот производ се нуди.Тоа служи како уште еден пример на нашиот бизнис модел доставување на раст во текот на секој пазар на кој ние работиме во и ќе ни помогне да се изгради однос на напредокот објавен неодамна во нашата Q1 тргување ажурирање." Јане Рајан, Nektan Главниот Оперативен Директор на Б2Б, рече: "Ние сме воодушевени да соработува со BetVictor, водечки оператор со просперитетна глобална база на клиенти.Оваа ознака за земја партнерство е поставено да овозможи комерцијални можности да се развие и да се вози значајни приходи за Nektan во текот на наредните месеци и пошироко.Тоа е, исто така, демонстрација на тоа како ние се брза да стане одат-на услуги на премијата и во согласност забавни содржини, во текот на нашата индустрија.Брзината со која можеме да го произведеме нашите содржини да живеат средини за партнери е она што ги разликува нашата технологија како да се забрани онлајн казино. Nektan саладин (ЦЕЛ: NKTN), брзо-растечка меѓународна игри технологија платформа и услуги, со задоволство објавува дека потпиша договорот и сега е во живо со BetVictor, еден од Европа водечки музички компании најголемиот казино џекпот освои некогаш. "Има работи напорно за да стане услуги од најдобрите игри содржина со континуирано зголемување на износот на располагање, како и зголемување и подобрување на тоа.Ние сме сигурни BetVictor е играчите ќе уживаат во функција богати, врвни игри им се достапни преку нашиот E-Лајт платформа и со нетрпение очекуваме да додавање на повеќе state-of-the-art содржина низ сите наши платформи." Turlough Lally, Директор на Казино во BetVictor, рече: "Со постојано технологија достигнувања и нови игри на располагање на допрете на копчето, барањата на клиентите стануваат се повеќе и повеќе се на високо ниво.Да се намали во текот на бучава, операторите треба да ги ре-оценување и иновациите нивните игри портфолио за да се обезбеди играчи со подобри игри опции, кои лесно може да се пристапи преку мобилните уреди, кои доминираат на iGaming индустрија." "Оваа возбудлива партнерство со Nektan е важен стратешки потег за BetVictor и ние сме убедени оваа глобална платформа за интеграција договор ќе се донесе нов гејмерски можности за нашиот глобален играч база, додека надополнување на нашиот постоечки мрежа на казино брендови." За повеќе информации на Групата, ве молиме контактирајте: Nektan Гери Шо, Привремената Главен Извршен Директор Патрик Синклер, Главен Финансиски Директор Stockdale Хартии од вредност Ограничени (Номиниран Советник и Заеднички Брокер) Том Griffiths / Ed Thomas +44 20 7601 6100 Помала Компанија Капитал Ограничен (Заеднички Брокер) Руперт Вилијамс / Џереми Woodgate +44 20 3651 2911 Nominis Советодавен (ПР Советник) Angus Кембел +44 7 881 625 098 повеќе информации на Nektan може да се најде на Група на веб страницата на www.nektan.com. Nektan е НИ оперативни подружница, НИ дава земјиште базирани на казина со во-место мобилни игри решенија кои им овозможуваат на операторите да додадете мобилната технологија и содржина на своите постоечки придонеси, со производи достапни за играчи во двете кабинети и мобилни уреди во внатрешноста на казина.