Online Casino Won't Pay Me

6 октомври, 2010 online casino won't pay me.
Curacao, Netherlands Antilles.Популарната покер бренд Црвена Ѕвезда Покер го прошири својот бизнис, да казино пазарот, додавајќи CTXM е XCasino софтверски пакет.Различни CTXM е казино игри, сега се достапни за Црвена Ѕвезда Покер играчи во светот.Директорот на работата на Црвена Ѕвезда Покер Максим Brovko рече: "Црвена Ѕвезда Покер има многу лојални cusomter база, особено во руски јазик на пазарот, а ние сакавме да ги проширам на serives за нашите членови да се обезбеди најдобрите игри искуство е можно.Решивме дека партнерство со CTXM веднаш ќе ни овозможи да се воспостави силен присуство во онлајн казино пазар, кој што е прикажано преку нивните светска класа софтвер." Голема CTXM онлајн XCasino suite бил распореден како кратко време како две недели најдобри депозит бонус казино во австралија. XCasino обезбедува спектар на казино игри во руски и на англиски јазик, вклучувајќи страна-игри, маса игри, игри со карти, видео слотови, видео покер, мека игри и мини-игри и е целосно интегрирана со Торта е покер мрежа најдобри депозит бонус казино сад. "Една од причините избравме CTXM е софтвер беше дека тие се обезбеди квалитетно решение кое е специјално приспособени и интегрирани нашите покер апликација со минимално подесување време, ни овозможуваат да се намали времето до пазарот на минимум, што е од критично значење за засегнати страни" Максим Brovko коментира. "Нашата цел е да обезбедиме конкурентни решенија за нашите партнери кои се осигура профитабилен и лесен за имплементација на пазарот, овозможувајќи им да се намали на созревање период додека одговарате на можностите на пазарот во минимално време", додаде Udy Yosha, извршен ДИРЕКТОР на CTXM најдобра одбрана против слот примачите. "Ние сме воодушевени што Црвена Ѕвезда е избрана CTXM како неговите игри технологија на услуги за онлајн казино софтвер.И ние сме многу среќни да се работи со една организација која има такви одлична репутација кај играчите и долгогодишно искуство во индустријата за бизнис." За Црвена Ѕвезда Покер: Црвена Ѕвезда Покер е онлајн покер соба и parter на Cakepoker мрежата на лиценцирани во Netherlands Antilles.Тоа е во сопственост на RSP Забава N., V. сајт основните јазици се руски и на англиски јазик.Црвена Ѕвезда Покер припаѓа на Торта Покер Мрежа (CKPN), управувана од страна на Торта Игри N. Црвена Ѕвезда Покер е примарна цел е да се обезбеди непроблематична и пријатно онлајн средина за своите членови.Повеќе информации:https://www.redstarpoker.com/ За CTXM: CTXM е водечки развивач на иновативна и ефикасна клуч на рака онлајн игри решенија вклучувајќи игри фондацијата платформи, казино и фиксна-шансите игри, клуч на рака игри и плаќања решенија.

CTXM спроведува проекти за водечките оператори во eGaming индустрија и е партнер на многу успешна игра издавачи и IP сопственици.Покрај софтвер, CTXM обезбедува консултации, развој на услуги и бела етикета решенија за водечките iGaming бизнис домени.За повеќе информации е-маил Маркетинг Менаџер Liva Krumina на [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre.