гран казино мадрид Codigo промотивни

Четврток 7 Март, 2019 – Патагонија Забава има договорените услови со SoftGamings да им служи на нејзиниот пазар-водечки Видео Bingos.Договорот беше потпиша на МРАЗ Лондон, кој беше уште еден успешен настан за бизнис и таму ќе биде и понатаму партнерство соопштенија во текот на наредните недели гран казино мадрид codigo промотивни. SoftGamings е познат iGaming инвеститорот, со над 10 години работно искуство на нудење клиенти клуч на рака и бела етикета казино решенија.Корисниците може да пристапите до сите врвот игра услуги под еден интеграција, лиценцирање и банкарскиот решенија и повеќе.Својата платформа е во состојба да се справи милиони трансакции дневно.Овој најнов во долгата линија на содржината договори ќе видите Патагонија испорача својот светски познатиот библиотеката на Видео Бинго содржина.Меѓу Патагонија е заштитен игри интегрирани врз SoftGamings платформа се Pachinko 3D, Фарма Бинго, Бонбони Бинго и Цел Бинго.Патагонија се пионери во Видео Бинго наслови.Неговото видео места се дел од портфолиото која има плетеницата на трети лица казино игри, благодарение на познатиот партнерства со светот даватели на услуги.Патагонија Забава е Глобален Бизнис Менаџер за Развој Виктор Arias рече: "SoftGamings места огромна важност за доставување на крајната играч искуство и нашите игри се усогласат совршено со тоа мантра.Фактот нашите игри ќе бидат достапни преку една едноставна интеграција веднаш ни дава одлична изложеност.МРАЗ ни даде добра можност да се стави на завршувањето допира на нашиот договор." Ирина Sazonova, Директор на Партнерства во SoftGamings: "Ние се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со широк спектар на високо квалитетни, иновативни и интересни содржини.Патагонија Забава е зголемувањето на ѕвезда во индустријата благодарение на високо-квалитетни содржини, голем графика, анимации, и паметни математички алгоритми кои за возврат да испорача одлична вредност на играчите.Згора на тоа, ние сме следење на компанијата напредок и развој за некое време.Овие партнерства ќе ни помогне да се прошири нашата понуда во Јужна Американскиот пазар и така сме сигурни дека нашите клиенти ќе уживаат во Патагонија Забавни содржини." За Патагонија Забава Патагонија Забава е Видео игра Бинго развој на компанијата познат за создавање на иновативни решенија за e-гејминг индустријата.Видео Бинго е хибрид помеѓу Бинго и Слот за игри.Компанијата успеа да стане една од најпопуларните игра програмери во латинска Америка пазарот и се брзо расте во други пазари.Повеќе информации за Патагонија Забава може да се најде на www.patagonia-e.com голема казино rincon de pepe.

About SoftGamings SoftGamings е Б2Б казино платформи на услуги и гејминг системи агрегатор.Со преку 10 години искуство во индустријата, SoftGamings обезбедува решенија кои се бараат на пазарот и да развива свои креативни решенија – Бела Етикета, Клуч на рака, Само-Услуга, Bitcoin платформа решенија, Бонус Систем Самостоен функција, Sportsbook решение, Отвори Пакетот, Живеат Пакет и Казино Игри Интеграција гран казино ројал costa brava. SoftGamings' силна тим, исто така може да обезбеди gamification можности, која е една од главните индустрија трендови.Производи портфолио вклучува 50+ игри добавувачи со 3000+ игри.Компанијата нуди живеат дилер решенија од Еволуцијата Игри, NetEnt, Ezugi, Автентични Игри, Среќа Редеа итн, слотови од NetEnt, Microgaming, BetSoft, Endorphina, Habanero, Цвета Игри, WorldMatch итн, sportsbook, хостинг, лиценцирање и банкарски услуги.Преку 100 клиенти ги користат SoftGamings производи и услуги од 2007 година.

Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre гран казино мадрид calle alcala.