ресторан казино Des иглички Les Sables D'olonne

Нашата примарна стратегија, особено за Азија, е да се вратам на некои основни принципи во однос на пазар-усогласени производи," Г-дин Hely кажано GGRAsia.e беше зборувајќи за среда во IGT е да стојат за време на вториот ден од македон-ски Забава Шоу, казино индустријата шоу и конференција што се одржа во Макао.р Hely додаде: "Тоа не значи површни ре-дерењето на Американската математички модели со Азија теми.Тоа е за добивање на врати на основни математички модели за кои мислиме дека се случува да резонираат со играчи во овој дел од светот, колку што нестабилноста е загрижен и потоа прави сигурни дека имаме точни theming околу тоа, како и сè друго." р Hely врати на IGT на 1 јули после работа за пре-спојување друштво за 17 години до 2014 година ресторан казино des иглички les sables d'olonne. e рече дека неговата состанок беше "дел од една стратегија од страна на Валтер Bugno" – IGT е главен извршен директор на меѓународно – до "ре-зајакнување на регионите, назад кон модел каде што постои генерален директор во потрага по Азиско-Пацифичкиот регион" ресторан казино des faienceries sarreguemines. Од јули имаме направено многу работа во однос на recalibrating регионот колку што луѓето се загрижени и исто така стратегија во однос на производи," Г-дин Hely додаде.sked дали интелектуална сопственост се справи IGT најавено во април минатата година со Хонг Конг-листата казино електронски маса игри создателот Рај Забава Ltd под вториот е LT Игра бренд ќе резултира во нов IGT производи во Азија-Пацифик пазари надвор Макао, Г-дин Hely рече: "Ние ќе видите некои движење на кои во 2018 колку што пласмани на електронски маса игри во Азија е загрижен" е забележано во однос IGT е слот машина понуди: "Некои од производите што има тука [at MGS] го претставува она што започна во Сиднеј во австралиско-азијски Игри Експо во август, особено на нашите "Награда Диск' семејството на игри и на "Хипер Хитови' семејството на игри исто така," објасни тој.mong на нови производи е CrystalCurve (на сликата), т.н рулет вотка цена во индија. "4k резолуција" слот кабинет со закривен екран, најверојатно, да биде објавен во првиот квартал од следната година, за Азија.Тоа ќе биде платформа за Диви Бес Джакпот видео слот опсег, кој е дизајниран "од земјата нагоре" за Азија Пацифик, рече IGT. рулет wahrscheinlichkeit 10 мал изгние.