како да се победи пари во рулет

На слотови играч во Јужна Точка бројки за да уживате во нејзиниот престој во Лас Вегас казино, особено по притискање на џекпот во вредност од шест бројки.Играчот, кој бил идентификуван од страна на казино во објавувањето на вестите како Rhonda од Калифорнија, го освои $954,263.11 средата вечерта на 25 отсто Тркало на Среќата Прогресивна машина како да се победи пари во рулет.

— #IGTJackpots (@IGTJackpots) 9 Мај, 2019 Што е првото нешто што би се прави ова утро ако сте биле во нејзините чевли?!pic.twitter.com/WQ6ir3Rksc — Јужна Точка Хотел (@southpointlv) 9 Мај, 2019 Според твитови од IGT, тоа значи најголемата џекпот хит на IGT слот машина во Лас Вегас Долина од април 14 кога играчот освои $13.2 милиони Megabucks џекпот на Зајдисонце Станица во Хендерсон животот е коцка и јас сум за мојот покер чипови. — #IGTJackpots (@IGTJackpots) 9 Мај, 2019 — #IGTJackpots (@IGTJackpots) Април 14, 2019 животот е како коцкање цитати.