Iphone 8 Plus Black Jack

На петиците на своето деби во регулирани грузиски пазарот и казино игри и развивачот на софтвер Playson започна возбудлива нова слот, 3 Овошје Победи: Двојно Хит, која додава на својата експанзивна колекција на овошни слотови и следи средината на Март ослободување на Ѕвезди и Овошје: Двоен Удар.На Malta-со седиште на фирмата најновата титула е само секунда да се користат својот нов "Двојно Хит" механичар, кој им овозможува на играчите да се вртат низ два игра полиња во исто време.Игра карактеристики: Време на игра, која се движи по должината на доста клип, 5-ролна и 10-payline слот плаќа од страна на ѕидот до комбинација од три или повеќе идентични симболи.Исплата е загарантирана кога најмалку три злато ѕвезда Растера симболи земјиште на репортажите во еден спин.Играчите треба само да се погледне на лево од 3×5 мрежа за да се утврди паричен вредност преку плаќаат маса, додека табела прикажување на група од 10 Ѕвезда симболи ја претставува најголемата победа во игра за играчот.Кога новата мрежа се додава, можност на собирање на оние вредни Ѕвезди двојки, со секоја од идентични 3-ред, 5-ролна игра полиња се состои од пет линии, додека во непосредна близина симболи слетување во било која насока се обрне посебно, во "уникатна пресврт" играчи само ќе се сретне со Playson игри.Механичар успех: Објаснување на иновации, Playson Раководител на Производот, Vsevolod Lapin, се вели во компанијата соопштението.. iphone 8 plus black jack. "Првично создадена за играчи со седиште во Германија, нашата ваков нов "Двојно HitTM' концепт е добро дополнување на нашето портфолио за гејмери ширум светот." Тој додаде дека тие "со нетрпение очекуваме да инкорпорирање механичар во иднина игра изданија, и не се сомневам дека 3 Овошје Победи: Двојно Хит™ ќе се покаже популарен во широк спектар на меѓународните пазари." Април CashDays заклучува: Стартување на слотови специјалист најновиот наслов доаѓа само како последно издание на компанијата е популарна мрежа турнир, Playson Парични Дена, која започна на 1 април и трчаше низ април 8, обвива нагоре.Овојпат, 350 победниците дели во €60,000 награда басен, со водечки учесник се наградени €10,000 по пребивање врел резултат на 11 947 666 поени!Април мрежата турнир демонстрирани некои од Playson повеќето популарни класици, вклучувајќи: Со цел да се квалификува за април Парични Дена серија, учесниците беа потребни за да се постави залог на најмалку €0.5, нивните поени потоа се пресметува на круг-по-круг основа, каде 10 поени беа доделени за секој €1 победи. iphone 8 64gb price in nigeria slot.