колку казино се направи во еден ден

Сега нашата компанија е навистина фокус на Југоисточна Азија пазарот, во кои имаме доста силни стапало веќе", рече Ален Hsu (на сликата), бизнис менаџер за развој во Џамбо Технологија во интервју за GGRAsia за време на Глобалната Гејминг Expo (G2E) Азија 2016 година колку казино се направи во еден ден. Ние се трудиме да се прошири повеќе можности во Макао, Филипини, [Јужна] Кореја, Камбоџа и Мјанмар.И ние сме во моментов бараат во Непал како потенцијален пазар со раст за Џамбо," Г-дин Hsu забележи.ong Змеј Baccarat овозможува казино оператори за да поврзете повеќе baccarat игри – до осум игри – на еден терминал.Посебна карактеристика на најновата верзија на Долго Змеј Baccarat е 'Долго Бонус'.Тоа им овозможува на играчите да се одржи страна облози каде што тие гледаат на победничката низа на "банкар" или 'играч' облози да се случуваат.За секоја игра која 'winning streak' е продолжен, на исплата се зголемува.Оваа специјална функција за Долги Змеј Baccarat може да оди до максимум 20 победи, која производителот вели нуди играчи максимална исплата на 1.000 пати колку казино сопственици се направи. Ние сме, всушност, многу успешни со нашите baccarat [ETG].Тоа прави голема [бизнис] во Филипини: тоа е многу привлечна за играчи.Нашите слот машина Yi Лу Фа е исто така вршење на многу добро," Г-дин Hsu рече колку казино работници се направи. "Од овој месец, имаме уште три [Забава Градот] казина во Филипини, кои ќе имаат нашите производи", додаде тој.umbo Технологија, исто така, дистрибуира казино систем за управување од својот партнер компанија ГАМА Технологија Ltd.Г-дин Hsu рече тој производ имаше, исто така, постигна успех во Филипини.Џамбо Технологија се работи со државата-се кандидира на операторот-cum-регулатор на Филипините Забава и Игри Корп (Pagcor) на ГАМА е систем за управување, со цел да се следи гејмерски машини управувани од страна Pagcor колку казино работник направи. За Филипини.. најдобар краток рок рулет стратегија.
ние имаме започна со 5,000 единици поврзани на ГАМА систем.И потоа со [подоцна] оваа година ќе имаме над 6.000 членови единици во 18 казина – тоа е, 6,000 слот машини или ETGs – поврзан на системот," Г-дин Hsu изјави најдобри shield слот osrs опсег. Ние, исто така, имаат [ГАМА систем] во [Јужна] Кореја, Мјанмар и Лаос," додаде тој, "И во Макао, ние имаме систем во Casa Вистински казино ." umbo Технологија, исто така, ќе го прошири своето присуство во Макао пазар преку нови Cotai казино одморалишта, Г-дин Hsu рече најдобри shield слот за вечната osrs. За Макао пазар, Азија Пионер Забава [Ltd] е нашата ексклузивен дистрибутер.И тие се сега во финалето [преговори] сцената со Дин Палата и Parisian," ни рече, се однесуваат на нови места од соодветно Дин Macau Ltd и Песоци Кина Ltd, која се должи за да ја отворите подоцна оваа година..