блек џек 3 тон џек низок профил

Слот машина инвеститорот Ainsworth Игра Technology Ltd.неодамна постигна голем договор со САД-базирани Черчил Падови Вклучени (CDI).Компанијата завршено испорака на 600 слот машини на Дерби Град Игри, штотуку завршен историски машина трки објект изграден од страна на CDI во Луисвил, Кентаки.Со таа цел, Ainsworth поднесена надградба на своите приходи прогноза за втората половина од оваа година, за подигнување на тоа да $14.7 милиони евра.Тоа, исто така, се зголеми прогнозата за целата година, сега се наведува дека тоа треба да се постигне за $26.5 милиони евра.А тоа е подобрување во однос на претходните прогнози, сепак, тоа е се уште под претходните очекувања.Дени Gladstone, извршен ДИРЕКТОР на Ainsworth, изјави во претходното издание, "Ние сме многу јасно разочарани од rebasing на нашите добивка очекувања за 2H18 блек џек 3 тон џек низок профил. Ние работиме во конкурентни пазари и нашите извршување овој пат не ги исполни високите стандарди нашите акционери правилно го заслужуваат.Ние се движиме одлучно да ги подобриме нашите профит outlook и се продолжува да напредува нов производ, развој и маркетинг иницијативи, кои што сигурно се очекува да се подобри нашите перформанси во FY19." Нарачката доставена до CDI вклучени Ainsworth е pari-mutuel историски тркачки игри.Овие се специјално дизајнирани за CDI на договор меѓу двете земји.Изградба на Дерби Град Игри почна во декември, минатата година.Тоа е $60 милиони коцкање објект што ќе функција на 600 Ainsworth-развиена слот машини, еден simulcast обложување област, две целосна услуга ресторани и 50-седиште бар блек џек 3 тон хидраулични џек. CDI Претседател Кевин Flânery има рече дека тој очекува слот машини да биде "повеќето еклектична и ангажирање" меѓу сите историски трка игри објекти во земјата.Машини имаат аспект слична на онаа на редовни слот машини и може да биде наменета за различни push-button игра стилови.Броеви генерирани за игри се направени од историски коњски трки.Овие типови на слот машини се многу спорно во Кентаки, и Flânery во моментов е вклучен во најмалку еден судски случај во центарот на машини.Сепак, CDI главен е убеден за компанијата во иднина, кој е зошто тој е подготвен да се движи напред со купување. CDI предвидува отворање на игри објект некаде во падне 2018 блек џек 3 тон гаража џек двојно клипот црна. Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre даде пример на слотот.