ми даде покер машина

Врвот онлајн развивачот на софтвер, GameArt, се подготвува за лансирање на нова слот машина овој месец со наслов,, Кралот на Мајмуните 2 ми даде покер машина.
Играта е втора титула во серија на Кинески тематските слот за игри, наменета за најпопуларниот легенди во Кинеската култура.Со оваа нова слот, постојат пет репортажите и 25 фиксни линии, нудејќи играчи обложување опсег од 0.25 до 12.50, со максимум џекпот на $25,000! Во Кралот на Мајмуните 2, постојат неколку карактеристики кои ќе ги задржи играчите забавуваат, вклучувајќи Диви, која е претставена со лого на играта, во златни букви на црвена позадина.Кога ќе го видите од три до пет Логоа на ленти, ќе може да заработи до $1,000 кога симболи форма на иста линија и започнете од левата страна.Дивините ќе обезбеди дополнителни победи со замена на другите симболи во играта.На Распрскување на овој наслов е слика на Забранетиот Град влезот.Три или повеќе растера симболи ќе обезбеди фиксна награда со 2x на облог се нудат.Потоа ќе предизвика бонус круг каде што ќе може да заработи 12 екстра врти.Со екстра врти, тие ќе се одржи на две групи на ленти истовремено.Златна позадина симболи се собираат и како тие се покаже на ленти.Со 9 ваквите симболи собрани, трет сет на репортажите ќе го отклучите, со 5-ролна being wild.Кога имате 14 златна симболи на ленти, ќе добиете 4-та група на ленти, кои ќе овозможат дивините на последните две.Заработи 30 златна позадина симболи и да се види како тие се собираат, и сите групи на ленти ќе видите последните три колони се претвори во дива!GameArt е дизајниран овој нов наслов и, помагајќи им на играчите да дојде да се знае на Кралот Мајмун и додавање во уникатни карактери и предмети да се создаде приказната, вклучувајќи ги и луѓето, свињи, монаси, напивка шишиња, златни монети, цвеќиња, жад накит и знамиња.Играчите можат да пробате титулата кога софтвер провајдер оди во живо преку онлајн казино услуги подоцна овој месец. ми даде покер рака.