онлајн казино слободни вистински пари без депозит

AretoNet, во реално време бизнис интелигенција и CRM платформа и давател на услуги, влезе Kenyan пазарот за прв пат откако ќе бидат избрани од страна на популарни онлајн sportsbook, ChezaCash, за зголемување на операторот на маркетинг активност.Партнерството ќе видите ChezaCash потпора AretoNet е целосен пакет на врвни производи, кои вклучуваат вештачка интелигенција, стекнување следење, инстант кампањи и неговиот комерцијален Алтернативни Пораки Канал, да се започне мулти-канал, мулти-ниво на маркетинг кампањи онлајн казино слободни вистински пари без депозит. AretoNet, исто така, им овозможува на операторите да целосно да ги анализира нивните играч база на податоци и да се кандидира автоматски кампањи со целосен животен циклус analytics.Преку употреба на реално-време на податоци, оператори може да се направи точна одлуки, извршување кампањи и ќе ги анализира ефективноста додека, исто така, намалување на оперативните товар.Во текот на изминатите две години, AretoNet има фокусирани на обезбедување оператори во Европа, Африка, САД и Јужна Америка со моќни и достапни решенија за анализа и сегмент нивните играч на податоци, како и алатки за да се направи оние кои се на увид веднаш вистински сите преку една платформа онлајн казино слободно промо код. ChezaCash е еден од најпопуларните онлајн sportsbooks во насока на играчи во Кенија, нудејќи широк спектар на производи, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на sportsbook, виртуелен спорт, джакпот и казино придонеси закажана за лансирање во следните неколку месеци.Џастин Farrugia, Ко-основачот на AretoNet, рече: "Ние сме возбудени да го започнаа со нашиот прв оператор партнер во Кенија онлајн казино слободни рулет врти.
ChezaCash има преземено нашиот целосен пакет на производи и, што е уште поважно, ние бевме во можност да ја заврши интеграција во нивната платформа за само три недели." Герет Akinyi, Директор на ChezaCash, рече: "ChezaCash е веќе придобивање на неверојатна увиди дека AretoNet платформа и да обезбеди алатки, и ни овозможува како оператор, подобро се идентификуваат трендови во маркетинг активност и да се направи реално време промени со цел да се обезбеди највисоко ниво на ангажман и најдобар РЕНТАБИЛНОСТ." Симон Рајт е и играч и набљудувач на онлајн казино индустрија за над 15 години.Неговото познавање на онлајн казино индустријата – за да ја вклучите спортски е масовна.Не многу луѓе имаат искуство или неговото знаење за онлајн коцкање.Неговото поклонување на фудбалот е исто така забележано.Тој има насликано неговата куќа сина (Chelsea) и иритира неговите соседи со локалните фудбалски песни на играта дена. онлајн казино слободни знак на бонус.