вратоврска рака во Texas Holdem

На Ladbrokes Корални Група подружница на Британскиот земјиште-базирани онлајн игри гигант, GVC Стопанства, најави дека тоа соработува со Трки Пост за премиерата на својот прв хартија high street малопродажни локации во Ирска.Ирски иновации: На sportsbetting фирма се користи официјалното соопштение објавено од страна на Европската Игри Медиумите и Настани за да се објасни дека тоа донесе Трки Пост Дигитални Обложување Продавница Прикажува на Ladbrokes-брендирани мало места во Ирски градови на Галвеј и Даблин.Тоа детални дека овој напредок листа на сите тркачи и велосипедисти учествува во коњски трки низ Британските Острови и се придружени со интерактивни touchscreens дека функција од страна на по-страна споредби и да го извести aficionados за повеќето up-to-date обложување шансите вратоврска рака во texas holdem. Horseracing просветлување: Ladbrokes Корални изјави дека новиот екран осетлив на допир единици покажат 'содржина што има wallpapered bookmakers за повеќе од 20 години во нови интерактивни дигитален формат' и, исто така, функцијата околу-clock " во-длабочината форма за секој коњ тркачки низ целиот свет ден.' За повеќе неформални horseracing фанови, таа изјави дека иновации дополнително се нудат " клучни Трки Пост содржини, вклучувајќи пресуди и предвидувач.' Важно интелигенција: букмејкер исто така откри дека Трки Пост Дигитални Обложување Продавница Прикажува се одвива како дел од минатата недела е зафатен Галвеј Лето додека фирмата Раководител на Операции и Производот, Филип Chubb, изјавил дека sportsbetting единици се сега овозможувајќи punters да пристапите од витално значење и вредни информации вратоврска во блек џек кој ќе победи.

Chubb изјавата се чита.. се врзуваат рацете во texas holdem. "Во Ladbrokes, ние се гордееме на нашиот напред-размислување пристап и ние сме среќни да започне нашиот прв хартија продавници.Подигнувањето на нив тука во Галвеј во лето и во Даблин е огромен успех.Екраните изгледаат одлично и содржи дури и повеќе содржини од порано." Дигитални динамика: За неговите дел, Алан Pepperell од Дербито Пост користи печатот за да се опише неговата фирма е прикажува како со технологија која е 'втор на ништо" со цел да понуди punters 'повеќе содржини од било кога порано'.Тој тврди дека ова опфаќа 'целосна форма, живеат шансите и пресуди" на horseracing ги исполнува одвива низ Велика Британија и Ирска кои корисниците може да пристапите 'на допир на копчето" по се 'вооружени со најдобрите информации за да помогне да се направи својот избор' вратоврска breakers во texas holdem. Pepperell даде следнава изјава.. она што треба да го имам за вечера рулет. "If you look at the генералниот мало пејзаж, повеќето high street продавници стануваат се повеќе tech-управувано и ние знаеме bookmakers не се различни.Нашиот весник и обложување продавница екранот е стабилна на bookmakers во текот на изминатите 20 години, и ние сме среќни да сега бидат во првите редови на Ladbrokes' дигитална транзиција." што треба да правам за вечера рулет.