црно огледало рејчел џек и ешли премногу

DraftKings објавен оваа недела компанијата е новиот Официјален Спортски Обложувања Партнер на претстојните бокс натпревар вклучување на Мајк Тајсон и Рој Џонс Jr црно огледало рејчел џек и ешли премногу.

На многу очекуваната борбата ќе се одржи на 28 ноември и со DraftKings како нов партнер, ќе им овозможи на wagering на настанот во одредени држави.Исто така, ќе биде free-to-игра базен одвива на национално ниво за борба.Големи Бокс Акција Фанови на бокс можат да чекаат да се види овој настан.Тајсон е, се разбира добро-познатиот боксер и поранешниот неприкосновен во тешка категорија светски шампион.За Џонс Jr., тој е поранешен четири-поделба светски шампион.Борбата е сигурен да бидат мора да се види и DraftKings го прави тоа дури и повеќе интересно да се нудејќи спортски обложувања покриеност.Според DraftKings главен бизнис службеник, Ездра Kucharz, компанијата планира да се интегрираат брендирање и ексклузивни sportsbook податоци во рамките на вториот екран искуство црно огледало рејчел џек и ешли фрлија. Kucharz истакна дека на спортски обложувања технологија еволуирале од два борци беа шампиони и тоа ќе биде интересно да се видат две легенди, оди од глава до глава во текот на оваа иновативна ера. DraftKings ќе им понуди undercard спортско обложување во Индијана, Њу Хемпшир, Колорадо, Ајова, Илиноис, Тенеси, и Њу Џерси.За љубителите наоѓа во Њу Хемпшир, Њу Џерси, и Илиноис, таму ќе биде главниот картичка обложување.Со спонзорство, брендот ќе се создаде уникатна серија со наслов 'DraftKings Приказна на Bet' за да направите обложување трендови околу борбата вклучувајќи го и рачка, пазарот на понуди и значаен влог кредити.Деталите за Борбата На Тајсон и Џонс Jr црно огледало рејчел џек и ешли. натпреварот ќе биде четири часа живеат настан се случува во ноември 28 во 8pm ЕТ.Марио Лопез ќе биде домаќин на борбата.Три-час главниот настан картичка ќе започне во 9pm И на Pay-Per-View.На PPV, исто така, ќе поток на TysononTriller сајт. Triller ќе обезбеди музички гости на вечерта на настанот вклучувајќи Wiz Калифа, Лил Вејн, и многу повеќе.Неколку undercard борби ќе се одржи на истата ноќ.Џејк Павле, популарниот YouTube ѕвезда, ќе се бори Нејт Робинсон, поранешниот НБА играч хард рок казино часа атлантик сити. Rashad Coulter ќе ги преземе за Viddal Рајли додека Badou Џек ќе се бори Blake McKernan.Дополнителни Партнерство се Занимава објавувањето доаѓа само кратко време по DraftKings најави нови партнерски договори.Само по потпишувањето договор со Turner Sports, Американец врз основа медиумска компанија, бренд потпиша договор со Peermont Хотели, Игри и Прибегнува во Јужна Африка.Овој договор ќе се види создавањето на мобилен и на интернет sportsbook во округот хард рок казино часа мајами.
DraftKings ќе моќ на PalaceBet sportsbook, првиот онлајн-сајт за спортско обложување за Peermont. хард рок казино часови на работа.