Online Blackjack With Live Dealers

Создадени исклучиво за продажба на мало на недвижности на Вилијам Хил, Панда Pow е најновата верзија од Гром Кутија Игри се сигурни да се молам секој слот гејмер.Новата игра сили во Кунг Фу акција, со посебен борба против Кунг Фу панда, заврши со црн појас и диск да се земе на светот.Молња Кутија Игри е специјалист слот дизајнер кој ја создал оваа нова 3×5 ролна, 25 линија слот игра исклучиво за Вил Хил за да им обезбеди на своите членови.Новиот Панда Pow слот игра има уникатна диви симбол, кој ќе предизвика бесплатни игри бонус кога пет или повеќе од диви симболи се погоди.За време на слободни игри на чекање, дополнителни купишта на диви злато pandas ќе се најде во репортажите која обезбедува играчи со уште повеќе можност да се придобијат повеќе плати линии.Играчите имаат можност да се победи како многу како пет до дваесет и бесплатни игри врз основа на бројот на диви бонус предизвикувачи за време на игра.Почеток на Мај 24, еден делукс верзија на Панда Pow ќе бидат достапни за Вилијам Хил е мало имот.Играта е изменета за да биде 10 линија слот кои ќе одговорат на потребите на играчи на врвот букмејкер е мрежа на повеќе од 2300 Лиценцирани Обложување Канцеларии.Посебни слот игра создадена за на Вилијам Хил доаѓа на петиците на деби на Молња Кутија Игри велика БРИТАНИЈА мало деби.Со ова се започне, на снабдувачот создава прилагодена верзија на нивниот Сребрениот Лав онлајн игра која беше дистрибуиран до Вилијам Хил Лиценцирани Обложување Канцеларии.Ко-основачот и генерален Директор на Молња Кутија Игри, Петар Causley, коментира за новата игра од која се наведува: "Панда Pow Делукс има чудат борба против Кунг Фу панда е подготвен да се бори за вас.Нашите пријатели во Betdigital додале возбудлива B2 игра во овој модел која сите ние сме поттикна за.Уште еднаш, ние сме возбудени за да биде обезбедување на Вилијам Хил со ексклузивното, прилагодена верзија на играта за нивните LBOs, само што ние не со Сребрениот Лав." online blackjack with live dealers.