круна казино вчитување клупа 2

lectronic казино игра дистрибутер Азија Пионер Забава Ltd (МАЈМУН) се наведени да GGRAsia својата следна фаза на развој, вклучувајќи ги и проширување на своите производителот списокот – можеби со додавање на сад-врз основа на снабдувач –, проширување на продажбата и започнување на електронски игри на среќа операции во Југоисточна Азија, вториот со локалните партнери круна казино вчитување клупа 2.

Ние сме проширување во Азија: имаме нови производни линии кои доаѓаат надвор од нашите добавувачи; консалтинг е отпуштање на сите цилиндри," рече Г-дин Чан, повикувајќи се latterly да единица на бизнис, кој ги советува производители и други заинтересирани страни за запишување Макао и други клучни Азиските пазари.р Чан рече фирмата имаше некои "поголем дел наредби" за следната година, и е "во дискусии со неколку нови добавувачи, вклучувајќи го и оној од САД," името на што тој не можеше да се открие во оваа фаза, за дистрибуција се занимава.e додаде: "Ние сме во потрага по можности во Филипините, Виетнам и Камбоџа, за продажба на машини и исто така за игри операции," се потврди второто стратегија е привлечна поради тоа што вклучува периодични приходи.о игри работење, компанијата може да прими надоместок – или процент на економската корист од оперативен гејмерски машини или во соработка со друг партија или на име на друго лице.Во друг вид на промет – понекогаш се нарекува и "учество", компанијата може да добие процент од бруто приходите од работењето на гејмерски машини или произведува или резерви.ЈП не даде прецизни детали за неговиот план за "работењето", но целокупната стратегија е вклучена во последниве вработување на Гери Hann (на сликата).Тој е во агрегат еден 30-годишен ветеран на казино операции во Азија и во Лас Вегас, Невада; и специјалист во слот машина и електронски гејминг машина сегмент.р Hann има работено за Песок Кина Ltd во Макао, и Марина Беј Песоци, Лас Вегас Песоци Корп е Сингапур одморалиште; како и за Solaire Одморалиште и Казино и Градот на Соништата Манила, и во Филипините капитал круна казино ручек промоции мелбурн. Гери конекции се најважните за нас", рече Херман Нг, на групата главен извршен директор и извршен директор, објаснувајќи ја причината за вработување.р Hann, кој е наречен МАЈМУН е меѓународен развој на бизнисот директор, ни кажа: "Ние сме во потрага на операции каде што може да се добие партнерите во заедничките вложувања во.. круна казино лунарната нова година 2021. и имаат процент" на економскиот бенефит од работењето.e додаде, се однесуваат latterly на Филипините Забава и Игри Корп, исто така познат како Pagcor, дека земјата е казино модератор: "Ние со нетрпение да пазари како на Филипините, каде што може да се стори со учество на субјектите како Pagcor, кои не само што се регулира, но исто така работат." р Hann рече Виетнам, исто така, беше "target" за МАЈМУН, бидејќи земјата имаше внимателен пристап за игри надзор, и покрај тоа што не има посветена на регулаторно тело за игри во начинот на Макао.Овие работи беа наместо тоа, се опфатени со три министерства во владата круна казино лунарната нова година. Ние се застапуваа оние потенцијалните приходи", рече Г-дин Hann, кои се однесуваат на игри операции. Ние сме [направи] некои сериозни планирање на оваа година, и ние со нетрпение очекувам да носат оние планови за реализација во 2019." Со мојата позадина имам навистина добри во разбирање обем и разновидност," рече Г-дин Hann, кои се однесуваат на слот машина и електронски игри сегменти.т македон-ски Забава Шоу, неколку МАЈМУН партнер производителите на заеднички штанд со тоа: електронски маса игри специјалист Џамбо Technology Co Ltd од Тајван – долгогодишен соработник; електронски маси специјалист Spintec г.о.о.на Словенија; слот машина и електронски игри создателот Konami Australia Pty Ltd; и билет печатач производителот Бркам Технологии, Inc..