златна насмевка казино код за грешка

• Заеднички потфат помеѓу Endemol Сјај Игри и Црна Кравата Технологија • новоформираната компанија Playzido да започне распределба на содржината платформа за операторите • На Playzido платформа ќе функција ексклузивни брендирани игри од Endemol Сјај Игри е каталогот на Глобалната содржина создателот, производител и дистрибутер Endemol Сјај Група, денес најави заеднички потфат со Црна Кравата Технологија за да лансира Б2Б игри платформа Playzido златна насмевка казино код за грешка. Playzido ќе снабдувањето со далечинска gaming серверот за вистински пари и социјални игри оператори.Отворена платформа, која користи нарачана верзија на Црна Кравата е нов OGA софтвер ќе биде домаќин на премиум игри од Endemol Сјај за Игри на среќа, како и одбрани независно игра добавувачи.Тоа, исто така, ќе овозможи избор на иновативни маркетинг карактеристики, зајакнување на операторите на пазарот на своите клиенти, во нови и возбудливи начини.На почеток Playzido ќе биде домаќин на голем број на брендирани игри од Endemol Сјај Игри стабилна вклучувајќи и Справи или Нема Договор и Ворнер Брадерс' Остин Сили и Неми и Dumber.Сите игри кои ќе бидат достапни преку десктоп, мобилни и таблет златна насмевка казино не може да внесувате кодот.

Owain Walbyoff, MD Endemol Сјај Игри рече, "Playzido е важен стратешки инвестиции за Endemol Сјај Игри како тоа ќе ни овозможи да се значително расте нашата стапало во овој простор.Во прилог на значително зголемување на дистрибуција на нашите игри, Playzido ќе ги нудат операторите широк спектар на маркетинг алатки овозможувајќи им да го максимизира потенцијалот на нивните игри подобро од било кога." Тони Plaskow, Комерцијален Директор, Црна Кравата Технологија додава, "Ние сме среќни да се качат на овој нов проект со Endemol Сјај Игри и комбинацијата на нашиот нов прилагодлив OGA Технологија и Endemol Сјај брендови е многу возбудливо златна насмевка казино случај локации. Playzido се бара да направите нешто навистина иновативен на пазарот и ние сме возбудени за да помогне да се олесни тоа." Playzido ќе биде предводена од страна на Стјуарт Банки кои претходно се одржа високи менаџерски улоги во игри на двата Paddy Power и Betfair.Компанијата ќе биде со седиште надвор од Лондон и одборот ќе биде составена од директори од Endemol Сјај Игри Црна Кравата Технологија и други индустриски експерти. Endemol Сјај Игри е дел од глобалната содржина центар Endemol Сјај Група 5 жаби слот машина онлајн.

Endemol Сјај Игри е зад разновидно портфолио на игри, кои биле дистрибуирани низ целиот свет вклучувајќи ги и оние врз основа на популарни Endemol Сјај Група формати како што Милиони Фунти Капка, Парите се намали и Голем Брат и трети лица проекти, вклучувајќи Остин Сили и Неми и Dumber.Понатамошни информации Рејчел Hassall Тел: + 44 (0) 7970606803 [email protected] Стјуарт Банки Тел: + 44 (0) 7940224906 [email protected] За Endemol Сјај Група Endemol Сјај Група е глобална содржина центар креирање на светска класа на содржини за сите платформи.Како производител и дистрибутер, Endemol Сјај Група работи на уникатен локални и глобални оска се состои од повеќе од 100 компании со над 20 пазари.Компанијата е светски најголемиот независен производител и патнички формати со 43 се прилагодени надвор од границите на својата пазарот во 2016 година 5 во ред покер. Глобални хитови вклучуваат многу не-испишана формати како што се MasterChef, Големиот Брат, Вашето Лице Звучи Познато, Страв Фактор и Лови.Драмата портфолио може да се пофали светски блокбастери како што се Црно Огледало, Луѓето, Peaky Blinders и Broadchurch кои секоја се продава во 100 или повеќе пазари. Endemol Сјај Група е исто така зад Шведска е критички признати хит Bron/Мостот кој беше успешно адаптирана за различни локални подрачја.Доставување 700 продукции во повеќе од 50 јазици, Групата портфолиото enthrals и инспирира низ испишана и не-испишана жанрови; заедно со дигитални, игри, брендови и лиценци и дистрибуција на операции.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre 5 рака подготви правила на покер.