молња линк слот машина сахара злато

Симпатична extraterrestrials и изгубени чорапи се тема на најновата онлајн слот создавањето од страна на Evoplay.Компанијата има само најави Д молња линк слот машина сахара злато. Изгубени Чорапи, пет-ролна, 21-payilne игра која карактеристики на симпатична странци кои се на Земјата да се земе вашите чорапи!Симболи во Играта: на репортажите, играчите ќе бидат воведени до четири симпатична вонземјани и простор камења.Вонземјани ги вклучуваат огнен црвено луд туѓо, сина скок mohawk странец во зелена ditzy туѓо и goth стил пурпурна вонземјанин.Секој странец ќе платите награда за три, четири или пет симбол натпревар на ленти.Просторот камења вклучуваат црвени, сини, зелени и виолетови камења со секоја од нив нуди исплата за три, четири или пет комбо натпревар.Според компанијата.. молња линк слот машина за слободни онлајн. Изгубени Чорапи, исто така, вклучува диви и растера симболи.На чорапи се диви во оваа игра, замена за други симболи освен за распрскување.Го замени помогне да се создаде големи џекпот победи.На распрскување во играта е странец во вселенски брод.Три ги расфрла на репортажите ќе го активирате 10 екстра врти.Ги расфрла, исто така, нудат множители за победи, со четири обезбедување 20x на победи и пет нуди неверојатни 50x победа.Екстра Врти со Ликови: Додека се врти на ленти, на extraterrestrials, исто така, ќе помогне да се обезбеди големи победи.Пурпурна туѓо ќе го активирате дополнителни врти заедно со менувањето на дивините.Зелена вонземјанин ќе понуди дополнителна врти со проширување дивините додека синото странец може да понуди дополнителни врти со замена функција.Со сини вонземјани и екстра врти, сите extraterrestrials на репортажите се претвори во дива да помогне да се создаде поголема победа!И ајде да не ја напушти надвор црвени туѓо.Оваа вонземски ќе почне екстра врти и нудат леплива дивините.Секој диви кој се појавува на репортажите за време на се врти ќе стане леплива еден остане до круг е завршена.Со новата игра, играчите имаат пристап до квалитетни наслов одликувајќи се со голема графика и анимации кои Evoplay е познат по.Им даде на игра се обиде денеска да се види на многу посебни карактеристики за себе. мериленд живеат покер соба турнир распоред.