колку данок можам да го должиме на коцкање добивки

ЛОНДОН (февруари 2016): OtherLevels денес објави дека е потпишан договор со глобалните онлајн игри на компанијата, bwin.партија (ЗАКОН: BPTY).Инкорпорирани и лиценцирани и во Гибралтар, bwin.партија команди водечки пазарни позиции во секоја од четирите производ области: онлајн обложување спортски, покер, казино и бинго со некои од најголемите светски онлајн игри брендови, вклучувајќи bwin, partypoker, partycasino и Foxy Бинго колку данок можам да го должиме на коцкање добивки. Brendan O'Kane, OtherLevels MD и извршен ДИРЕКТОР рече, "Градење на нашиот успех во велика БРИТАНИЈА, со овој договор се проширува на нашето присуство во поширокиот Европски пазар.Можеме да видиме значајна можност низ Европа се должи на брзиот upsurge во мобилната забава избори, и водејќи операторите да инвестираат многу во maximising ангажман со нивните корисници.Ние многу се со нетрпение очекуваме да работат тесно со bwin.партија и возење понатамошен успех за нив и за нивните корисници." bwin.партија ќе го користи OtherLevels платформа за проширување на нивните дигитална комуникација се постигне преку нивните мобилни производи.Има интегрирана мобилни пораки способности, bwin.партијата ќе се вклучат корисници со повеќе релевантни и навремени содржина преку мобилни апликации, покрај тоа да имаат многу поголем увид во корисничко однесување.За повеќе информации за OtherLevels и bwin.партија партнерство или да го интервјуто на извршната, ве молиме контактирајте со Ванеса Horwell на [email protected] или Nikkia Грифин на +44.203.372.4809 или [email protected].За OtherLevels OtherLevels е една од водечките втората генерација на дигитален маркетинг платформа со канцеларии во Сан Франциско, Лондон, берлин и германија и Мелбурн geant казино блек и декер. OtherLevels е во првите редови на претпријатието маркетинг трансформација да биде носен од масивни shift за мобилни.На OtherLevels дигитален маркетинг платформа им овозможува на продавачите да се вклучат и да ја задржат својата публика преку десктоп, мобилни и веб апликации.За повеќе информации, ве молиме посетете ја https://otherlevels.com geant казино бое отворена неделата.
About bwin.партија bwin.партијата беше формирана од спојување на bwin Интерактивна Забава АГ и PartyGaming Саладин во Март 2011 година.Со 2,311 вработени во канцеларии во Европа, Индија и САД, Група генерирани вкупно приходи во 2014 година на €611.9 милиони и Чисти EBITDA на €101.2 милиони евра.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre geant казино греење blender moulinex.