битка на блек џек Grove

Црвено Гребло Игри, реномиран премиум казино игри на услуги со канцеларии во двете Шпанија и Малта, се проширува во присуство во Белгија по потпишувањето договор со Златен Палата.Златна Палата, со над 55 години во секторот и голема онлајн и офлајн искуство, ќе функција на најновите изданија и повеќето се спомене игри од Црвена Гребло Игри, вклучувајќи ги и успешни наслови како што се Мистика Огледало, На Asp на Клеопатра, и Маја.Еден од Црвена Гребло Игри главните цели е да се има својата Премија казино игри влезе во сите регулирани пазари и со овој нов договор со Златен Палата дополнително го зајакнува своето присуство во Белгискиот пазар, каде што започна во ноември 2017 битка на блек џек grove. Црвено Гребло Игри ширење стануваат се пошироки: неговиот голем избор на игри е веќе достапна преку различни оператори во Шпанија и Белгија и е сертифициран за португалски, италијански, и романскиот пазари, каде што Црвено Гребло веќе има разни договори во место.Покрај тоа, Црвена Гребло Игри во моментов има две апликации во делата да обезбеди лиценци во Обединетото Кралство и Малта, кој ќе им помогне во ширењето на компанијата на глобалниот да стигне до сите водечки оператори во индустријата.Златна Палатата: Играчите на goldenpalace.се наскоро ќе бидат во можност да уживаат во Црвено Гребло хитови како што е неговото место "Viva Лас Вегас", "Мистик Огледало" и сосема нов "Маја".Додавање на овие висок квалитет на слотови на своите постоечката понуда на игри од двете локални провајдери и меѓународно реномирани брендови како што се NetEnt и QuickSpin ќе донесе Белгискиот онлајн игри сајт е онлајн каталог на над 600 игри.Ренато Bazzarini, Генерален Директор на Златниот Палата Казино, појаснува избор за Црвениот Гребло Игри: "Црвено Гребло Игри има различни избор на слотови на располагање, кои се сигурни да се поднесе жалба до нашата публика.Ние особено нетрпение очекуваме да биде во можност да им понуди на своите игри за нашите ракометари и во нивниот мајчин јазик и измената на нив за нивните потреби благодарение на напредните и лесен за употреба промоција алатки тие се направени достапни за нас." Ник Barr, генерален Директор на Црвено Гребло е Малта операции, коментираа на овој договор: "јас сум воодушевен што GoldenPalace.се утврдија Црвено Гребло Игри како нивниот нов казино содржина партнер за нивното работење.Како еден од најсилните брендови во Белгискиот пазар, тоа е сигурно да се биде плодна партнерство и понатаму е сведоштво за квалитетот на содржините кои им се нудат на Црвениот Гребло Игри.Јас сум со нетрпение очекувам да работат тесно со Златна Палата тим и просперитетна партнерство ова е сигурен да биде." За Златен Палата Казино Златна Палата е Белгиска компанија која вработува 350 луѓе, се работи за еден од најпопуларните онлајн игри сајтови во Белгија и работи 45 игри сали низ целата земја.Обезбедување на колоритен микс помеѓу локално направени игри и меѓународно реномирани наслови, www.goldenpalace.be салда квалитет со количеството да понудат на своите играчи над 500 казино игри.Златна Палата е дел од Белгија е историја на играње и наследство.Усвојување одговорен пристап кон начинот на кој тоа функционира, кои престојуваат свесни за обезбедување пријатно играч искуство и останатите вистински да се корените на професијата се Златни Палата е суштински вредности.Групата стана Белгија гејминг сала лидер со изградба на овие едноставни вредности: вредности на кои тој има намера да остане блиску.Оттука и нејзиното учество од 2016 година во BAGO; Белгискиот Асоцијација на Игри Оператори, на кои тој е основач.Групата смета дека со игри треба да основно биде забава.Тоа е зошто тоа се игри многу сериозно, што си сигурен дека задоволството на игри може да се ужива во целосна безбедност.За Црвениот Гребло Игри Црвено Гребло Игри, онлајн казино услуги, нуди широк и разновиден портфолио на врвот вршење на игри преку разни пазари, вклучувајќи ги Белгија, Италија, Шпанија, Португалија, Романија, Малта и велика БРИТАНИЈА.Како бутик услуги на iGaming индустрија гордееме на соработувајќи со нашите партнери да се вози своите приходи преку нашите висок квалитет на играта производство, ексклузивни промоции и флексибилност за да се приспособат на нивните индивидуални потреби.Доаѓа од силна социјална позадина, Црвена Гребло Игри содржина е веќе докажано во социјалната казино простор, со сите успехот е од социјална се применува на нашите вистински пари игри.Од своето основање, Црвена Гребло Игри доживеа значителен развој, и побарувачката за богат игри продолжува да се засилува.Со над 30 врвот вршење на слотови, видео бинго е, видео покер и маса игри, Црвена Гребло Игри игри за да ги задоволи сите оператори барања.За повеќе информации на водечка индустрија на содржината, ве молиме, посетете ја: www.redrakegaming.com или контакт: [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre банка вклучена казино du lac-leamy.