казино Betalar инте Ut Vinst

Онлајн коцкање оператор 666Bet е првата сезона обид во светот на фудбалот спонзорства пристигна компанијата нова серија на занимава со шест non-лигата англиски клубови закажани да се натпреварува во првата рунда од ФА Купот овој викенд.Клубовите, наречена 666Bet Супер Шест, вклучува три екипи од Конференцијата South (Basingstoke Градот, Gosport Околија, и Вестон Супер Кобила), еден тим од Конференцијата Север (AFC Fylde), еден тим од Ryman Isthmian Премиер (Исток Thurrock Обединетите), и еден тим од Северниот дел на Премиер Лигата Поделба Еден Јужна (Norton Обединетите).Како дел од договорот, четири од шесте екипи ќе се видливо прикаже 666Bet логоа на предната страна на нивните кошули, додека другите два тима—Basingstoke Градот и Вестон Супер Маре—ќе имаат 666Bet логоа прикажани на нивните кратки филмови.Договорите со сите шест екипи ќе се кандидира за толку долго што тие се живи во ФА Куп.Голем дел од 666Bet е спонзорство стратегија е да се покриваат широка база на англискиот фудбал од првите лиги на сите на пат до не-лига.Тоа е еден начин, како upstart онлајн коцкање оператор, за да се добие своето име низ една поширока платформа од повеќето компании имаат направено во последните неколку години казино betalar инте ut vinst. "666Bet е горд да бидат вклучени во фудбалот низ сите нивоа на убава игра." Извршен ДИРЕКТОР Бери Мартин се вели во соопштението bet365 казино промоции фудбал фабрика. "Ние сме во потрага напред за да се види '666Bet Супер Шест" во акција овој викенд и се надевам дека може да се извлече надвор, неколку шокови во ФА Купот првиот круг." Компанијата вклученоста со "Супер Шест" следи други фудбал за спонзорство што го погоди уште пред и за време на 2014-2015 англискиот фудбал сезона.Од деби во јуни 2014 година, компанијата веќе latched во обложување партнерства со висок профил Премиер Лигата клубови West Bromwich Albion и Лестер Сити, како и Лига Еден облека Leyton се Ориентираат казино betalen сретна со apple id. 666Bet има, исто така, прислушувани Квинс Парк Ренџерс менаџерот Хари Redknapp како бренд амбасадор.Надвор од своите фудбалски спонзорство, компанијата исто така се здоби Метро Игра, на iGaming поделба на велика БРИТАНИЈА весник издавач DMG Медиуми.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre казино betsoft бонус sans депо.