коцкање возраст во Shreveport La

Во својот најнов интеграција договор, Greentube помина живеат со романскиот онлајн казино оператор Baumbet, натамошно зацврстување на нејзиното присуство во југоисточната Европска земја.Според условите на понудата договор, широк спектар на Novomatic Интерактивни division пазар-водечки игри се испорачува преку Pariplay платформа (за прв пат) и сега може да се пристапи на Baumbet.ro коцкање возраст во shreveport la. "Очекуваме од нашите игри ќе биде хит со Baumbet клиенти." Вклучени во интеграција се популарни наслови како што се Делфин е Бисер Делукс, Среќа Лејди Шарм Делукс, Sizzling Жешка Делукс, и на Древниот Египет-тематски наслов, Книга на Ра Делукс, заедно со мноштво на врвот-вршење Novomatic игри прилагодени за романскиот пазар.Високите очекувања: Коментирање на новото партнерство, Главен Финансиски Директор/Главен Игри Службеник за Greentube, Мајкл Bauer, се вели во официјалното соопштение.. коцкање возраст во shreveport луизијана. "Отворањето со таква утврди операторот понатаму покажува голема побарувачка за нашето портфолио меѓу локалната играчи.Очекуваме од нашите игри ќе биде хит со Baumbet клиенти.Романија брзо докажано да биде силен пазар за Greentube како нашите класичен наслови и нов, модерен содржината продолжува да се изврши силно." Основана присуство: премиер оператор во Романија, Baumbet е мало операции span над 25 години.Компанијата има фалсификувани силна онлајн присуство, бидејќи 2018, кога на пазарот се отвори.И тековната интеграција е значаен чекор за Австрискиот инвеститорот и снабдувач, како што тоа продолжува да расте уделот на пазарот во регионот, по подигнувањето на своето портфолио на слотови во Европската каунти со Kindred Група подружница, Unibet, во текот на летото 2018 коцкање возраст во јужна езерото тахо. Главниот Оперативен Директор за Baumbet, Даниел Cordos, додаде.. кои се најдобрите покер апликации. "Greentube има повеќе од живеел до својата репутација за создавање на квалитетна интерактивни игри, кои застане на тестот на времето и во земјата-базирани на пазарот и на интернет.Нивните разновиден спектар на содржини е веќе висок пласман со нашите играчи и ќе придонесе кон нашата цел за обезбедување на онлајн казино искуство дека супериорна пазарот." Playtech тај-up: Како што спомнавме, Виена, со седиште на фирмата неодамна се здружи со велика БРИТАНИЈА-базиран софтвер и услуги снабдувач Playtech, кој ќе го види тоа оди во живо со Британскиот софтвер и услуги снабдувач на Игри на Пазарот.Договорот дополнително ја зголемува успехот на двете индустриски лидери.За да започнете, на Novomatic игри портфолио ќе бидат достапни во такви различни земји како велика БРИТАНИЈА, Шпанија и Полска, проширување на своето истражување во Европа и во Мексико, брзо-растечки пазар за онлајн игри на среќа во LATAM регионот. кои се најдобрите исплата слотови.