казино Dania Jai Alai телевизија

Ако West Bromwich Albion навивачите немаа доволно за да навиваат за со Bodog спонзорски договор што беше потпишан од претходно ова лето, што сте сега доби импресивен признание казино dania jai alai телевизија. Baggies навивачите се појавија како најдобар во предвидувањето Премиер Лигата scorelines на одредени предвидувања игри.Навивачите на West Midlands клуб заврши врвот на Скај Спорт' Фудбал сабота Супер 6 маса и тоа значи дека поддржувачите на Глог е најверојатно да бара г 200,000 двојно џекпот на понуди оваа сабота.Супер 6 портпарол, Дејл Бура", коментира: "статистика не лажат!Baggies фанови се savviest во земјата и има апсолутна фали права над нивните врсници – мора да постои нешто во водата во West Midlands тоа чини.Мислам дека gauntlet е фрлен долу за навивачите во Лондон, Манчестер, Ливерпул и Њукасл до својата игра!И ако Западот Brom фанови ги користат нашите Супер 6 врвни совети за сезоната напред, јас сум сигурен дека тие ќе бидат во добра позиција да го задржи одржи на врвот на самото место од време на 2011/12 сезона е завршена." Со цел да победи на наградата, фановите треба да се погоди на scoreline од шест натпревари на кои започне во 3pm во сабота попладне.Овој викенд игри се: Blackburn Rovers v Wolverhampton Скитници, Fulham v Aston Villa, Ливерпул v Sunderland, QPR v Bolton Скитници, Tottenham Hotspur v Everton и Виган Атлетик v Norwich City.Секој размислување што може да се подобри на Baggies навивачите може да се обиде својата рака во овој линк.Тоа изгледа како тоа би можело да биде уште една сезона на Boing Boing Baggies Baggies во живо удели, иако.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre batman arkham витез заврши riddler е судењето под готам казино.