депозит 10 добиете бонус казино

Ли Дејви седнува со Марк Вљубените, на Главниот Настан Патува, да се зборува за она што може да се направи за да се поедностави животот на еден покер играч.Јас не сум љубител на патување.Дај ми некој Зрак Me Up Scotty машина секој ден.Тоа е таква болка во газот депозит 10 добиете бонус казино.
MainEventTravel постои за да ја отстрани таа болка во мојот задник.Тие слушаат за потребите на покер играч, и тие да најдат решенија.Како што самото име имплицира, патување е еден голем дел од она што ги прави успешни, но тоа е многу повеќе од тоа.Постојат многу компании се желни да ја добиете од А до Б депозит 1 евро казино бонус. Само MainEventTravel знаат кој сте вие.Компанијата на покер играчи направени за покер играчи.За време на мојата неодамнешна посета на 888Live Локален настан во Даблин, јас бев во можност да се седне со MainEventTravel Марк Вљубените.Тоа е она што тој имаше да се каже.Значи, Марко, она што е MainEventTravel? "MainEventTravel беше основана 3-4 години, со цел да се обезбеди вредност за патување покер играч.Постојат домаќин на веб-сајтови кои не мора да се фокусира на места се користи од страна на покер играчи, а понекогаш и информации што ви треба не е таму.Ние пополни таа празнина бисер реката покер соба телефонски број. "Минатата година, на пример, имавме еден играч кој доаѓа во велика БРИТАНИЈА за прв пат.Тој беше пуштен во еден настан во велика британија и не знам како да се добие од Лондон да Нотингем.Ние бевме во можност да му помогне да се добие од Лондон на казино.Ние сме повеќе од нарачана услуги за покер играчи бисер реката покер отвори 2021 резултати.
"Покер играчи ќе имаат некои специфични потреби што тие се во потрага за.Секој кој работи во MainEventTravel или игра покер или има играа покер.Нашиот генерален Директор игра полу-професионално.Ние знаеме кои се тие се, и она што тие сакаат.Знаеме дека постојат огромен спектар на играчи со различни сака и потреби.Ние се обидуваме да се приспособат на сите нив." Кои се некои од своите партнери? "Ние сме на службено патување партнер за PokerStars UKIPT, на GUKPT и Genting Покер Серија.Ние сме исто така во дискусија со бројни други компании, а се надевам дека ќе имаме уште некои вести за тоа како ние пристап на летото бисер реката покер отвори 2021. "Она што е одлично за нашиот однос со нашите корпоративни партнери, имаме пристап до покер календар.Ова ни овозможува да се заклучи до некои доста добри зделки однапред.Ние може да не се на најевтиниот се справи сите на време – можеби 95% дел од времето се – но, ние ќе ви помогнат да заштедите пари, ако работиме со нас со текот на времето." Е Светската Серија на Покер зафатен време за вас? "Тоа е многу зафатен време на годината за нас.Минатата година беше рекорд кршење година за нас во однос на бројот на играчи што се занимаваа со.Оваа година ние сме проширување.Ние сме партнер во НАС дека има серија на домови кои се движат од една соба condos шест спални balla влошки со кино соби, базен маси и сите други благодети.Ние не сакам само да понудат стандардна хотел за шест недели.Ние сакаме да се направи толку многу повеќе од тоа.Живеев во Вегас за 18 месеци, па јас знам малку за место." Кои се некои од најчудните барања ќе примите? "Ние може да се добие четири star hotel за £30 по ноќ!Тоа не функционира.Ние да се потрудиме да се приспособат на она што сите потреби, но тоа е тешко да се добие balla влошки за половина цена од Травелоџ.Ние се големи зделки – не giveaway се занимава.Дали сте во потрага да се прошири подалеку од чисто патувања и хотелски решенија? "Ние сме во потрага да се прошири со стратешки партнери, на WSOP оваа година.Ние сме во потрага во други потреби играчи се додека во Лас Вегас за шест недели, нешто што не се случува да добиете ако ги собереш хотел на стандардни туристички веб-сајт.Ние може да биде иста цена како Expedia, на пример, но ние ќе им понуди повеќе вредност во други области.Ние нудиме убав услуга.Какви Се Вашите Најтешките Предизвици? "Нашата најтешките предизвици се секогаш наоѓање на вистинското решение за нашите клиенти.Тоа значи додавање на дополнителна вредност.На пример, ние имаме голем дел во велика британија, каде што нашиот хотел партнер е подготвен да се направи појадок за нашите клиенти до 1pm.Колку покер играчи пропуштајте појадокот, бидејќи тие играат толку доцна?Тоа е малку работи кои се важни за покер играчи." Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre обложување стратегија за texas holdem.