Woodbine казино отворен ден божиќ

Што може да биде подобро отколку слави роденден во Лас Вегас на Супер Боул викенд?Победа голема — многу голема.На посетителот нема прогресивна џекпот на $325,651 петокот утрото, кога тој се удри во кралската флеш игра Крајната Texas Hold 'Em во Planet Hollywood Resort, според Цезар Забавни вести порака.Играчот, кој сакаше да остане анонимен, рече дека тој само стана нов татко и сопственикот на куќата и ќе се применуваат добивки и напори.Победниците низ Лас Вегас Долина во Калифорнија На $25 облог се претвори во 10.000 долари на видео покер машина woodbine казино отворен ден божиќ. — Калифорнија Казино (@thecalcasino) 4 февруари, 2021 Fremont На 88-отсто спин исплатени $12,011.32 за Танцување Тапани како да се справи со коцкање партнер. — Fremont Казино (@fremont) 3 февруари 2021 Harrah ' s Laughlin Реј и Jaclyn го прослави својот неодамнешната венчавка со $12,805 џекпот како да се справи со коцкање син.
— Harrah ' s Laughlin (@HarrahsLaughlin) 6 февруари, 2021 Џекпот Joanie Игра $200 на рака, патрон на Источниот и Ветерници локација освои $16,000 по четири аса дојде.На Орлеанс гостин победи $10,000 со четири 3s и кец на десетка.Со среќа гостин погоди четири 3️⃣ 's со ️ kicker за овој $10,000 лото! #TheOrleans #BConnectedWinners #Џекпот pic.twitter.com/QM86nzzC71 — orleanscasino (@orleanscasino) 3 февруари 2021 На Плоштад, Два кралски бранови секој хит за $20.000 евра како да се справи со коцкање проблем. — Плаза Хотел Казино (@PlazaLasVegas) 3 февруари 2021 — Плаза Хотел Казино (@PlazaLasVegas) 4 февруари, 2021 8-место на Дивак Keno исплатени $12,480 како да се справи со коцкање загуби. — Плаза Хотел Казино (@PlazaLasVegas) 6 Февруари, 2021 блек џек она што се тврди и меки.