меч и грал слот демо

На UFC и DraftKings имаат потпишано ваков нов партнерски договор.Таа е сега официјалниот sportsbook и дневни фантазија партнер за UFC во Соединетите Држави и Канада.На коцкање бренд, исто така, беше прогласен за презентирање на партнерот за UFC Борбата Часовник, новото време-одржување на системот за ММА компанија.Детали од договорот Со новото партнерство, DraftKings сега ќе биде во можност да ги обезбеди во играта промоции како и activations и емитува шансите во рамките на своите обложување и дневни фантазија производи.Договорот вклучува обезбедување на правата на UFC логоа и оценки за промотивни можности.Секоја недела, DraftKings ќе функција free-to-play UFC игри за љубителите на ММА организација плус зголемена предлог обложување опции.Дополнителни спортско обложување опции ќе биде додаден во иднина.Пред неодамнешното UFC 259, DraftKings предвидено слободна-за-игра базен кој DraftKings со 10.000 $во вкупниот број на награди меч и грал слот демо. Dana Бело е Претседателот на UFC кои го коментираше неодамнешните партнерство во која се наведува дека акцијата ќе биде нон-стоп за UFC навивачи, како и DraftKings.Бела рече дека договорот беше најважно за брендот во однос на фан ангажман и клиент стекнување.Извршен ДИРЕКТОР, извршен претседател и ко-основач на DraftKings, Џејсон Robins, изјави дека sportsbook и дневни фантазија verticals на компанијата виделе UFC скала значително.Опцијата е сега се смета за висока побарувачка категорија и DraftKings чувствува дека ќе растат уште повеќе што тие работат на нови иновации.Ново Време-Одржување на Системот, исто Така, дел од договорот е UFC Бори против Часовникот.Ова ново време-одржување на системот е заштитен со UFC и ќе бидат презентирани од страна DraftKings.Новиот часовник користи најнова технологија, вклучувајќи и HD екрани да обезбеди фанови и борци со точни време-за време на одржување на настаните.Новиот часовник е интегриран во технологијата на производството на UFC, така што секој е гледањето на истиот одбројувањето часовникот по круг.Ова ги вклучува сите во борба, како и оние што се гледа од дома.На настанот, на UFC Борбата Часовник ќе биде прикажан во четири области на Octagon обезбедување приказ од било поволна точка.НБА се Справи Американската фантазија дневен спортски обложувања оператор е зафатен потпишување нови договори со најголемите спортски лиги на оваа година.Настрана од работа со UFC, компанијата исто така работи со некој НБА тим.Во крајот на јануари, беше соопштено дека компанијата имаше потпишано договор со Националната Кошаркарска Асоцијација е Charlotte Hornets.Организаторот е сега тимот е ексклузивни секојдневно фантазија спорт партнер.Договор ќе им помогне на спортско обложување компанијата да се прошири своето присуство во Северна Каролина.Тоа вклучува пристап до франшиза е логоа и трговски марки она што ја зголемува направи во важност покер.

LED signage иам DraftKings логото ќе биде ставен courtside на Спектарот Центар и на врвот на backboards. она што не казино дилери направи.