она што го направи блекџек дилери застане на

Colossus Облози денес најави лансирањето на својата "FreePlay6' на најголемите светски free-to-play предвидувач игра, со £1 милион евра неделно џекпот награда.Точниот резултат игра на следниов начин сличен формат на Небото е популарно 'Super6' игра, но вклучува фирмата е делумно пари-out функција, овозможувајќи им на Colossus играчи да земе пари хук 'во живо' бесплатни билети во текот на викендот.Играта, која бара играчи за да ги собереш на бодови во шест од викенд англиската Премиер Лига тела, е достапен на фирмата colossusbets.com B2C сајт и да се стркала на фирмата Б2Б партнер сајтови во текот на следните неколку недели.На Б2Б производ ќе биде изграден во Colossus Б2Б партнер конзоли, овозможувајќи им на партнерите да понудат бесплатни билети низ Colossus Облози' мулти-спортски базени, на различни сегменти од нивните клиенти.Бернард Marantelli, основач и извршен ДИРЕКТОР на Colossus Облози рече: "Ние го градиме слободна-за-игра играта која ги става сите други предвидувач игри на меч во обем и функционалност она што го направи блекџек дилери застане на. FreePlay6 нуди животот се менува награди и ги вклучува сите убиец карактеристики на нашиот вистински пари базени: нога-со-нога вистински пари готовина надвор; утеха награди за 4 или 5 точно од 6; групирани резултати да се направи победа полесно; и транспарентен билет за следење така играчи знаат каде тие стојат како се постигнат голови, а резултатите се потврдени.Исто така додадовме многу масна социјалните медиуми опција која ги наградува нашите клиенти за споделување на датотеки – a win-win CRM алатка." "На оваа игра, исто така, ќе им даде на нашите Б2Б партнери сигурен алатка за да се здобијат со, повторно да ги активирате и да се задржат купувачите.Тоа обезбедува мека влез ниво за нов клиент стекнување, може да се користи за да направите lapsed клиенти и може да се користи за да се награди активни клиенти.Ние мислиме дека овој производ може да стане индустрија е најголем CRM алатка." За Colossus Облози Colossus Облози е мулти наградуваниот базен обложување оператор, понудата на најголемиот светски спортски џекпот облози вклучувајќи го и г 10,000,000 Colossus.Компанијата е B2C нуди започна во 2013 година и од тогаш Colossus Облози има потпишано над дваесет Б2Б договори за дистрибуција на своите базени, со live партнери, вклучително и со Betfair, Betdaq, Ladbrokes Австралија, Matchbook, Tote Ирска и BoyleSports 2 4 6 граница покер. Colossus Облози има пионер делумно готовина надвор и има одобрение за серија на патенти во однос на функционалноста низ сите форми на обложување и игри.Оваа технологија се користи за да се изгради првиот светски пари-надвор слот игра, 'Colossus Fracpot', кој отиде во живо на Скај Вегас во септември 2015 година и е првиот број на 'Fracpot' слотови кои ќе се стркала на серија на други оператори во почетокот на 2016 година 2 асови во покер се нарекува.

За понатамошни информации, ве молиме контактирајте: Бернард Marantelli (извршен ДИРЕКТОР и Основач) Телефон: +44 (0)20 3393 3662 е-пошта: [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre 2 4 граница покер правила.