слот машина апликации за андроид

Луксузна integrated resort ќе те покани на голф ентузијасти да се мета година со виртуелната голф и играчко искуство MONTICELLO, N слот машина апликации за андроид. (3 декември 2018) – Одморалишта Светот Catskills, Њујорк е најновите и најблиските казино одморалиште на Менхетен, соопшти денеска најновиот луксузен забава искуство доаѓа до дестинацијата одморалиште во која се наоѓа, Државата Њу Јорк е првиот Topgolf Замав Suite.Отворање во декември 2018, новиот виртуелен голф и играчко искуство ќе биде лоцирана во рамките На Alder, нов 101-соба начин на живот хотел кој ќе го направи своето деби во исто време.

Topgolf Замав Suite е голф и забава симулатор искуство за играчи од сите возрасти и нивоа на вештини.На 350 квадратни метри suite е високо-технолошки приватен простор со удобен лента за седење, HDTVs, полн угостителство и топ-полица бар услуга.Секој од двата заливи ќе се сместат до осум играчи и да нудат интерактивни виртуелни голф и не-голф игри, совршен за приватни забави и настани.На Topgolf Замав Suite функција Полн Замав Голф симулатори, кои според Topgolf се исти како оние што се користат од страна на PGA Tour професионалци Тигар Шумата, Јордан Spieth и Џејсон Ден за off-предмет пракса.Кои се стремат голф добрите и аматери слично ќе биде во можност да се погоди на виртуелната зеленчук преку целата година."Ние сме горди да се тимот со Одморалишта Светот Catskills да обезбеди нов вид на интерактивна социјално искуство кое ќе ги забавува посетителите од сите возрасти и нивоа на вештини во Catskills", рече Topgolf Замав Suite Претседателот Рон Сили 10 блек џек rd ga jesup. "Powered by индустрија-водечки Полн Замав симулатори, на Замав Suite е наменета за двете nongolfers и голфери слично, така што секој може да има големо време."Topgolf Замав Suite ќе престојува во рамките На Alder, креирање на посебна угостителство искуство, што е и проширување на постоечките сценско дестинација одморалиште кампусот.На Alder ќе се донесе на живот Места Светот Catskills' заложбата за интегрирање на својата природна околина, како и приклучи на надворешна убавина на Catskills регионот.Хотелот го означува следната фаза во развојот на дестинација одморалиште во која Прибегнува Светот Catskills се наоѓа и, исто така, ќе вклучува нови јадење концепт."Topgolf Замав Suite е најновиот начин да се игра во Одморалишта Светот Catskills", изјави Кевин Kline, Главен Оперативен Канцеларија и Генерален Менаџер на Одморалишта во Светот Catskills 10 казино поврзани со признанија dq11. "Нуди забава за сите возрасти, одморалиште гости, како и локалното население може да уживаат во низа на активности во текот на сите четири сезони.Ние сме возбудени за да додадете Topgolf Замав Suite и продолжи да расте премиум забава и јадење искуства достапни на дестинација одморалиште."Дестинација одморалиште ќе продолжи својата експанзија ја доживува во 2019 со додавање на два нови придонеси.На Kartrite Хотел и Затворен Waterpark е закажана за да го отворите во првиот квартал од 2019, и Rees Џонс-редизајниран голф се очекува да добредојдовте на играчите да ја погоди линкови.За повеќе информации за Места Светот Catskills и Alder, ве молиме посетете .За резервации, ве молиме јавете се 1-833-586-9358, каде гостин услуга претставници се достапни 24 часа на ден.За Одморалишта Светот Catskills Наоѓа во срцето на Њујорк Catskill регионот, Одморалишта Светот Catskills нуди на гостите неверојатен искуства во возбуда, забава, и луксуз.Интегрирани casino resort вклучува 18-приказна хотели, казино и забава комплекс во кој на 100.000 квадратни метри на игри акција, вклучувајќи и 150 телевизија во Лас-Вегас стил маса игри, 2,150 state-of-уметноста слот машини, покер соба и приватни игри салони.Казино одморалиште, исто така, нуди повеќе од 10 различни бар и ресторан искуства, која вклучува италијански steakhouse создадена од страна славна личност готвач Скот Conant, и сестрана во живо забава во 2,500-седиште RW Епицентарот, казино барови и салони.Луксузен хотел се наоѓа во рамките на Установи Светот Catskills' казино комплекс е составен од 332 апартмани, Кристално Живот Бањата, два затворени базени, и две фитнес центри.Интегрирани казино одморалиште, исто така, вклучува дополнителни престој и игра можности, вклучувајќи Го и Alder, во непосредна близина на 101-соба начин на живот хотел кој угостителство забава концепти отворање во декември 2018. Во 2019, на дестинација одморалиште ќе се воведе Rees Џонс-редизајниран голф и Kartrite Хотел и Затворен Waterpark.Контакт:Одморалишта Светот CatskillsTalya Shlang, 845-428-7200, лок. 1646Менаџер За Односи Со Јавноста 10 казино бонус без депозит.