Doubledown казино слободни монета кодови

Сиднеј-со седиште слот инвеститорот, порано позната како Шанса Интерактивни, неодамна најави дека има ребрендиран како ReelPlay, со промена на името ефективно веднаш.Австралиската игри студиото беше основана од страна на искусни игри професионалци во 2014 година, кои продолжуваат да создаваат содржина која е забавно, свежи и извонредно doubledown казино слободни монета кодови. "На освежување на ReelPlay најдобри претставува каде бизнис е денес и тоа каде на чело." Последниве слот уште gangbusters: По првично лансирањето исклучиво со шведската мобилни игри компанијата LeoVegas, еден од студиото е најновите изданија, Buster Чекан Карневал, продолжува да се докаже популарни во регулирани онлајн iGaming простор.Пост rebrand, Австралиски бизнис ќе се одржи на истата заложба за создавање на супериорен квалитет на дигитална содржина за лиценца за регулирано казино оператори во светот doubledown казино слободно ковани пари и чипс.. "Преполн со страст, ReelPlay создаде сè, од земјата нагоре, во куќата." Мулти-талентиран студио: Во прилог на својата забавна неговото портфолио, ReelPlay има, исто така, 'развиени и интегрирани стотици игри на многу различни платформи за двете земјиште-базирани и онлајн оператори" и може да креирате сопствени слот математика за да одговара на партнерот студио визијата со повеќе RTP варијации.Целта останува непроменет: Коментирање на компанијата rebrand, Главен Комерцијален Референт за ReelPlay, Дејвид Џонсон, рече... doubledown казино слободен кодови и чипс..

"На освежување на ReelPlay најдобри претставува каде бизнис е денес и тоа каде на чело.Целта останува иста, како што некогаш беше – ReelPlay автор најдобар во онлајн дигитални игри содржина, како и incubating одберете конкурентна соработници, обезбедување центар на формирани и независни Б2Б сателитски софтвер studios агар menang главниот слот higgs домино. ReelPlay е mothership агаве ресторан во пустината дијамант казино.

"Нашиот бизнис раст ќе продолжи да биде поддржана од примената на долгорочни партнерства со светски оператори, соработниците и агрегатори.Преполн со страст, ReelPlay создаде сè, од земјата нагоре, во куќата.Внимателно, сигурно, обмислен и горди да се стави нашето име на тоа – како занает како занает добива во дигиталниот свет.Со ре-бренд, ние сме градење на цврсти основи, додека додавање на малку нитро," Џонсон продолжение.Доаѓа 117,000-ways-to-win слот: Следен за поставување ново-ребрендиран компанија е слот игра која може да се пофали со неверојатни 117,000-плус начини да се победи и да е закажана да се откажат од следниот месец како ексклузивен пред-порака со водечки онлајн оператор во напредувањето на своето деби на поширокиот пазар.На приватно одржа бизнис тим беше во 2018 bolstered со додавање на Главен Извршен Директор, Скот Смит, и CCO Џонсон, двајцата искусни индустриски лидери. agata meble naro nik покер 5p.