колку долго треба да се седи во слот машина

На четвртото издание на Игри на среќа во Холандија-Конференција е само две недели далеку во Амстердам на јуни 22-23.Настанот ветува да биде највозбудливите конференција уште.Не само поради регулирање на онлајн игри во Холандија е цртеж во близина, но исто така и благодарение на овој свет-класа говорникот линија.Повеќе од триесет влијателни луѓе од меѓународниот гејминг индустријата ќе учествуваат: меѓу нив извршни директори на игри оператори, специјализирани адвокати, врвот SEO експерти и лотарија оператори.Темата за оваа конференција ќе биде Можности на регулиран пазар.Оваа година конференцијата се совпаѓа со iGamingSupershow на iGamingBusiness колку долго треба да се седи во слот машина. "Ние се погледне на холандскиот пазар со голем интерес и оптимизам.Тековните модернизација на холандската онлајн игри на пазарот и тековната законска ремонт може и да постави нови стандарди за регулирање онлајн игри на среќа во Европа", рече д-Р Ханс Cornehl, извршен ДИРЕКТОР Tipp24 SE "'Вистински пари игри на среќа и обложување не е особено дел од холандската ДНК.Здруженија со познати и доверливи домаќинство брендови ќе ви помогнат да се отвори овој пазар," commentedJurian Ван дер Meer – CCO at Endemol.Игри во Холандија најави во април, дека претставници на поголемите оператори на Државната лотарија, Де Лото и Националниот поштенски број Лотарија, ќе се дебатираат очекување на регулаторните промени во профитабилен холандски лотарија на пазарот колку долго покер турнир минатата. "Холандската влада предложи модернизација на лотарија регулатива од 2017 најмногу шанси да победи во рулет. Со првиот преглед реформи се направени јавноста во јуни, ќе и понатаму гориво дебата на Игри на среќа во Холандија конференција.Со тек на разговорите за спојувања и консолидација, лотарија новодојдените како РЕВНОСТ/Lottovate (fka Tipp24), Камелот, Neolotto, KKCG и Победникот Зема Сите, може да го зголеми дискусија во Амстердам настан", рече Вилем ван Оорт основач на Игри на среќа во Холандија повеќето легитимни онлајн покер сајт. "Оваа е мора да присуствуваат на седницата за нашата воведна програма на конференцијата во понеделник 22-ри јуни.Ние им обезбеди на учесниците на сите нивоа, платформа во која за размена на информации, мрежа и работат во согласност игри бизнис во една од најбрзо растечките Европската регулирани игри пазари – Холандија." Потврдено главен јазик за Игри Во Холандија вклучуваат: Г-дин Валтер Bugno Претседател и извршен ДИРЕКТОР на GTECH Меѓународната; Г-дин Мор Weizer, извршен ДИРЕКТОР на Playtech Саладин; Г-дин Марк Дејвис, генерален Директор на Camberton ПР, член на Betfair формирање на менаџмент тим и неколку клучни холандски владините функционери сите ќе се презентира.За Контакти Притиснете и Понатаму Конференција за Медиуми Информации Игри Во Холандија Вилем ван Оорт е-пошта: [email protected] Игри Во Холандија Конференција Координатор Марија Хозе Munera е-пошта: [email protected] веб-Сајт: https://conference.gaminginholland.com/ за добивање на најновата коцкање вести од Калвин Ayre најмногу шанси да победи коцкање.