Combis став Ir Al казино Puerto Madero

Парите кои се нудат се чини дека да се биде £20 милиони, со чиста 50-50 сплит предавање на секој борец £10m apiece combis став ir al казино puerto madero. £10m е многу пари како "жив" од френк казино. Eubank освои прво да се борат кога судијата престана пет секунди од крајот на деветтиот круг.Тоа беше пораз дека Benn најде е тешко да се стомак.Три години подоцна и тука јас бев добивање разочаран за што јас се подготвени да се види само бокс натпревар од мојот живот.Вратоврската заврши во нерешено.Нормално, во бокс натпревари ова е многу dour искуство, но не оваа.Тоа беше уште еден класичен.Јас секогаш ќе се сеќавам на финалната рунда.Тие погоди едни со други.Двајцата борци не само сакаат да победат, но сериозно да му наштети на други.Не се бори, како што повеќе.Двајцата борци се добро во своето пензионирање, но, војна на зборови има избувнал меѓу пар, кој може да резултира во Најџел Benn v Крис Eubank 3 како да се купи zynga чипови на покер. 12-pints на Boddington е подоцна и за мене тоа беше полека се претвора во "се Сеќавам на Ништо од тоа Ден." Benn и Eubank мразат едни со други.Вие не може да се добие тој вид на отровот во бокс денес.Има многу бабаитство, многу bollocks.Тоа беше вистинската работа темно души 2 штимање слотови по ниво. Eubank се појавува во 'јас сум Славна личност!', и еден сомнежи тој го прави тоа, бидејќи тој е chalking работи од неговата кофа листа темно души 2 штимање слот нивоа.