евтини казино акции да се купи

28 септември 2012 (Valletta, МАЛТА)- Keno и видео покер само што влегов подобро.Мега џекпот игра пионерите Topjack се стави нивната lloyd ' s на Лондон осигуреното €2M джакпот на Кено и Видео Покер евтини казино акции да се купи. Keno и Видео Покер љубители можете за прв пат да победи до $£€2 милиони, кога тие облог само $£€1 на нивната омилена игра.Тоа е сон за двајцата играчи и Topjack бизнис партнери.Изабел Став од Ел Penguini Игри беше цитиран како вели "Ние сме во потрага напред за рекламирање на првата светска $2 милиони џекпот на видео покер и кено.Во 2013 година, Topjack Игри ќе биде обезбедување джакпот во двете $5 милиони и $10 милиони евра", рече таа колку е првиот бонус на време за казино heist. "Овие уникатни игри ќе им помогне на нас во голема мера во задржување, стекнување, како и конвертирање на нашите играчи колку е коцкање индустрија вредност во велика британија.

Topjack јасно разбира просторот и продолжуваат да го изнесам овие светот прво џекпот игри за нашите играчи." Topjack Игри основач Ник Lynes е совладан од позитивната реакција на компанијата нови производи. "Ние се случува од силата на сила и се здоби со огромна количина на интерес.Ние имаме сега потпишана на 5 бела етикета се занимава уште од стартување со повеќе од патот.Нашите партнери се види во корист на тоа да се биде прв на пазарот со нашите инстант победи мулти-милион & мулти-валута джакпот", рече тој колку е златна грутка казино вредност. "Ние сме користење на нашите единствени аранжман со застрахователи Lloyds на Лондон да им понуди на двете играчи и бизниси шанса да уживаат во животот се менува джакпот на сите игри." Topjackgames.com се применуваат своите џекпот формула за размена на инстант лото, слотови, нула картички, бинго, видео покер, блекџек, рулет и кено.Тие нудат милиони долари награди на светот повеќето популарни игри.Без ризик и нема потреба за играч со ликвидноста или џекпот закажувам тоа е докажување голем хит.ЗАВРШУВА За Topjack Игри Topjack Игри е следната генерација на e-игри снабдувач нуди двајцата играчи и партнери пристап до мулти-милион инстант победи на џекпот игри кои не се бара играч ликвидноста или џекпот помош.Осигурени од lloyd ' s на Лондон, и лиценциран со Малта Лотарии и Игри Орган, Topjack Игри е редефинирање на онлајн и офлајн джакпот пејзажот за 21-от век.Корпоративните веб-страница: Topjackgames.com Демо веб-страница: winawage.com Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre skywell 27 слот машина соба.