се омажи Vape 2 слот Awt

Betzest, топ-номинална онлајн казино и sportsbook оператор, најави тие сега ќе се нуди играчи повеќе благодарение на ново партнерство се справи со Microgaming.Со договорот, играчите на брендот ќе имаат пристап до широк спектар на игри, вклучувајќи популарни термини како Гладијатор, Thunderstruck, Игра на Престоли, а на Јура Парк.Повеќе Содржини за Играчи: од Страна на партнерството со Microgaming, операторот сега има пристап до еден тон на содржината.Вклучени во микс се игри како Кул Волкот и Бесмртен Романса.Ги и под-добавувачите на Microgaming се, исто така, добива во врска акција се омажи vape 2 слот awt. Betzest сега ќе исто така, карактеристика наслови од таквите компании како Молња Кутија, Железо Куче Studios, Quickspin, Голема Време Игри, и повеќе куќи на покер со бонус без депозит.

Betzest сега е горд носител на MGA лиценца и бренд само неодамна додаде клучните методи за плаќање на својата понуда.Сега, со уште повеќе игри, компанијата продолжува со својата брза експанзија напори куќи на покер em brasilia. Betzest СМО и Основач Marius Филип го коментираше новиот партнерство со која се наведува: "Ние сме возбудени да се заклучи друг партнерство со водечките казино услуги Microgaming™.Ова е прекрасен прилог на нашите големи клиентот услуги база во нашите клучни стратешки пазари." Филип изјави понатаму дека Betzest е задоволство да додадете инвеститорот за своето семејство и изгледа очекуваме да работат со нив за многу години да дојде.Продолжение на Партнерства: Ова не е само партнерство за Betzest овој месец.Брендот најави нов договор со Еволуцијата Игри Група AB во почетокот на јули, во собата да се обезбеди играчи со нова телевизија дилер услуга.Со ова партнерство, Betzest сега може да се обезбеди целосен опсег на живо казино игри на членови вклучувајќи и такви наслови како блек џек, baccarat, покер и рулет. куќи на покер em бх.