три од еден вид покер рака

Одличен почеток до 2016 година за SBTech како тие да се земе дома на eGR Nordics Награда за "Најдобар Спортски Обложувања Снабдувач'.Лондон – јануари 2016 година – На 21 јануари, повеќе од 120 индустриски професионалци, излезе да го прослават достигнувањата на најуспешните и иновативни iGaming компании кои работат во Нордискиот регион три од еден вид покер рака. SBTech беше меѓу големите победници на вечерта, земајќи дома посакувана "Најдобри Спортски Обложувања Снабдувач' награда – потенцира нивната целосно одговорно обложување спортски платформа.Том Светлина, Потпретседател на Развој на Бизнисот & Реклами, коментари "Ова е одличен почеток на Новата Година!Оваа награда е одраз на бескрајни часови и напорна работа на секој еден во SBTech има инвестирано во што ни најдобрите во индустријата.На Nordics е исклучително конкурентна на пазарот и имавме некои тешка конкуренција, па тоа е чест што eGR признаваат нашиот комерцијален успех, ја менува играта иновации и водечки услуги на клиентите три од еден вид во покер сленг. "На судејќи критериуми за оваа категорија дојдоа со големи очекувања.Секоја компанија мораше да се покаже како тоа е предвидено од пазарот со водечките и иновативна технологија.Во изминатите 12 месеци SBTech има направено токму тоа и се претвори успешно да стане глобален лидер на пазарот во рамките на онлајн игри индустрија, несомнено, совладување на уметноста на Sportsbetting.На компанијата индустрија-водечки онлајн sportsbook, наградуваниот во-игра обложување платформа, целосно одговорно обложување спортски платформа обезбедуваат на корисниците на еден-на-еден вид на вложување искуството на интернет, мобилни и земјиште-базирани канали, давање на судиите токму она што го барате е flamboro казино отворен денес. SBTech посветеност, посветеност и искуство сигурно ќе им овозможи на компанијата да продолжи со давање на оператори можност да им обезбеди на своите клиенти со најдобрите Sportsbetting искуство.Комбинацијата на SBTech искуство во регулирани пазари, голема индустрија знаење и постојано зголемување на портфолио на нови партнери, докажува SBTech да биде број еден избор за Sportsbetting успех.За SBTech Основана во 2007 година, SBTech е водечки провајдер на интерактивни спорт обложување на решенија и услуги за традиционалните и регулирани пазари.Комплетна понуда вклучува иновативни, динамичен и многу кориснички клуч и целосно успеа на интернет, мобилни и offline решенија, кои им помогнам на интерактивни обложување индустрија во нови граници.За повеќе информации за SBTech ве молиме посетете ја https://www.sbtech.com/ или да организира состанок на МРАЗ ве молиме контактирајте Роберт Бекер, Развој на Бизнис, Маркетинг Менаџер – [email protected] Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre е пет на еден вид на покер рака.