зошто имам покер лице

Мобилен-прво игри ќе бидат достапни на Сребрен Куршум платформа Малта, 23-ти јануари 2018 – Иновативни казино игри и платформа снабдувач Релаксираат Игри се согласи на Б2Б партнерство со игри инвеститорот СТР Мека.Договорот ќе се види СТР Мека е наслови достапни за да оператори преку Релаксираат е Сребрен Куршум платформа, како и нудење на комерцијални и регулаторни помош на партнери.Капитално-сервисирани Сребрен Куршум платформа во моментов агрегати повеќе од 100 наслови од неколку водечките добавувачи, достапни преку сите канали, но се подготвуваат за употреба на мобилен.Својот краток интеграција временска рамка, агилност и пазар-водечки uptime им овозможува на операторите да искористување на квалитет, широка содржина и маркетинг способности во многу краток рок на воведната разговори.СТР Мека првично ќе се обезбеди наслови вклучувајќи Мед Стапица на DiaoChan, Дрвото на Среќа и Богатство Богови, сите се прикажуваат различни визуелни и паметни механика.Симон Hammon, да се Релаксираат Игри е CPO, рече: "Нашите Сребрен Куршум платформа содржината обезбедување домаќините широк спектар на квалитет на игри, и ние сме среќни да сега нудиме СТР Мека популарни, мобилен-прво наслови на нашите клиенти зошто имам покер лице. "Со нетрпение очекуваме да се гради конструктивен партнерство со СТР Мека во наредните месеци како што потврди најдобри во класата искуство што ги нудат операторите." СТР Мека е Управниот Директор и Ко-основач Кен Zhang, рече: "Согласувајќи ова партнерство со Релаксираат Игри е значајна како ние со нетрпение да ги прошируваат публиката на нашите веќе успешни наслови каков тип на покер е во rdr2. "Ние двајцата го споделам со амбиција да се вози иновации во казино простор, особено на мобилен, и да се Релаксираат е Сребрен Куршум платформа ќе ни помогне да продолжат да го прават тоа." Се релаксираат неодамна се пресели да се зајакне нивниот производ дистрибуција со назначувањето на поранешниот NetEnt извршен Симон Hammon како Главен Производ Службеник.Тој беше придружуван од Андреј Крозби, како Глава на Управување со Сметката.Добиете најновите коцкање вести од Калвин Ayre каков тип на м.2 слот дали треба.