казино Kelleys островот мени

Фудбалскиот Технологија и InBet Игри, b2b решенија на услуги, започнале со договор, каде што двете iGaming компании ќе размена висок квалитет заштитена содржина за да се прошири глобалната експозиција.Оваа најнова партнерство ќе се види Фудбалскиот Технологија испорача својот пазар-водечки Видео Игри Бинго врз Inbet платформа.За возврат, InBet Игри е да се интегрираат своето долгогодишно портфолио на наслови на Фудбалскиот Технологија е Игра Агрегатор Платформа како тие изгледаат да се прошири во возбудлив латинска Америка регион.Некои од InBet е најновите игри да хит на пазарот се Богати Подбуцнеше Живот, Бивол Дух и Haunted Пари.Фудбалскиот Технологија има неспоредливи разбирање на локализирана LatAm пазарот, и InBet сега има пристап до широк избор на клиентите и возбудлива пазарот.Фудбалскиот Технологија е Глобален Бизнис Менаџер за Развој Виктор Arias рече: "InBet Игри имаат богатство на iGaming искуство и неговите игри се доказ на успешноста на бизнис продолжува да го имаат.Ние сме возбудени да се објави оваа содржина размена на договорот и се очекува силни резултати." InBet Игри следи: "Ние сме возбудени да се соработува со Фудбалскиот Технологија и нејзината Игра Агрегација Платформа (ЈАЗ)." "Ова е фантастична можност за нашата компанија и услуги и да се зголеми уделот на пазарот во регионот, што не беше како достапни порано." "Фудбалскиот Технологија е тоа голема работа на отворањето на пазарите каде потрошувачите треба нашата видови на услуги.Играчи го цениме нашите компании " игри во различни локации, и ова е одлично време да се донесе сето заедно." казино kelleys островот мени.